Інноваційні соціальні послуги КУ «Білгород-Дністровський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»


04.03.2021 14:31 64

Стрес став справжнім бичем нашого часу. Негативні емоції, такі як образа, сором, страх, гнів, лють, властиві людям будь-якого віку, але у пенсіонерів вони часто не знаходять свого вираження і залишаються пригніченими. При цьому емоційне напруження не зникає, а залишається і повільно, але вірно підточуючи душевне і фізичне здоров'я літньої людини.

На заняттях «Університету третього віку» відділення денного перебування КУ «Білгород-Дністровський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» підопічних познайомили з новою цікавою методикою зцілення мистецтвом. А саме з мандалотерапіей. Психотерапевтичний ефект мандали відкрив і довів Карл Густав Юнг. З того часу цей природний і радісний спосіб поліпшення емоційного стану, зняття напруги, вираження почуттів використовують психотерапевти усього світу.

З підопічними був проведений психологічний тест «Дізнайся про свій внутрішній стан душі». Потім присутні розфарбовували готові малюнки мандал на різну тематику. Заняття поліпшило їх настрій, додало їм оптимізму і радості.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік