Ніні Швачці присвоєно почесне звання «Заслужений працівник культури України»


24.01.2024 15:09 77

Указом Президента України №16/2024 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України» начальникові відділу культури Білгород-Дністровської міської ради присвоєно почесне звання «Заслужений працівник культури України».

Ніна Швачка має більше 46 років стажу у своїй професійній діяльності, з яких 10 років обіймала посаду художнього керівника і 25 років - директора Білгород-Дністровського Центру культури та дозвілля.

Ніна Вікторівна двічі була нагороджена грамотами Міністерства культури і туризму України «За високі професійні якості та розвиток культурних традицій»; неодноразово нагороджувалася грамотами Управління культури і туризму Одеської обласної державної адміністрації, Білгород-Дністровської міської ради, національно-культурного центру Польщі, грамотою районної державної військової адміністрації. Має звання Майстер клубної справи.

Під час повномасштабного вторгнення росії на територію України Ніна Швачка очолила відділ культури Білгород-Дністровської міської ради, за ініціативи якого був створений пункт видачі від Штабу Взаємодії і Турботи, Центр допомоги ВПО, Центр підтримки людей похилого віку та пошивочний цех з виготовлення військової амуніції. Роботу в цих центрах виконують працівники закладів культури міста, виконуючи не лише свої професійні обов’язки, а й поєднуючи з благодійною діяльністю.

Ніна Швачка організувала роботу «Пунктів незламності» і «Пункти обігріву» у бібліотеках міста, а також при Центрі культури та дозвілля під час блекаутів взимку 2022-2023 років.

За час війни було проведено низку патріотичних заходів та благодійних акцій на підтримку Збройних сил України: «Захисники волі, миру і життя», «Держава твориться Перемогами!», «Жовто-блакитний колір Свободи», творча толока «Всі свої» тощо.

На сьогоднішній день Ніна Швачка зібрала навколо себе міцну команду однодумців та висококваліфікованих фахівців, які готові втілювати в життя найцікавіші та неординарні творчі ідеї та задуми, а в воєнний час – допомагати своїй країні та її захисникам.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2024 рік