Інформування про зарахування дітей до 1-го класу у 2020/2021 навчальному році


08.05.2020 11:27 636

Зарахування учнів до закладів загальної середньої освіти буде відбуватися згідно з Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженим наказом МОН від 16.04.2018 року №367, з обов’язковим дотриманням санітарно-гігієнічних протиепідемічних правил та графіків відвідування батьками закладів, які розміщено на веб-сайтах закладів загальної середньої освіти міста.

Через карантин школи приймають документи для зарахування у перший клас онлайн.

За умови фізичного повернення педагогічних колективів до приміщень закладів освіти розпочнеться прийом документів від батьків майбутніх першокласників, тобто після закінчення карантину:

• заява;

• копія свідоцтва про народження дитини (оригінал+копія);

• оригінал або копія медичних довідок первинної облікової документації за формами №086-1/0, №063/0.

Першочергово до 1 класу зараховуються діти, місце проживання яких чи одного з батьків на території обслуговування закладу освіти підтверджене документально (рішення Білгород-Дністровської міської ради від 10.05.2018 оку №201), які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі, чи дітьми працівників цього закладу освіти, чи випускниками дошкільного підрозділу цього закладу освіти (у разі його наявності).

У разі мешкання на території, яка не обслуговується закладом освіти, батьки мають право подавати заяву на вільні місця до будь-якого закладу освіти. На вільні місця діти зараховуються за результатами жеребкування, основні положення якого передбачені розділом II Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти.

Для відвідування школи у 2020 році потрібно кожній дитині мати довідку за формою №086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року №682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за №794/18089. Її видає сімейний лікар, з яким була підписана декларація. Термін дії довідки становить один рік. Для першокласників і дітей, які вперше йдуть до садочків, потрібна довідка за формою №063/о «Карта профілактичних щеплень». Якщо дитина отримала додаткові щеплення або ревакцинацію, цю довідку потрібно оновити та знову принести до закладу дошкільної або загальної середньої освіти.

Медичний огляд дітей буде розпочато після завершення карантину. Профілактичні щеплення здійснюються під час карантину, але день відвідування необхідно узгодити зі своїм лікарем.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік