Інформація щодо надходження та фінансування коштів бюджету Білгород-Дністровської міської територіальної громади з 22 по 28 липня 2021 року


29.07.2021 10:22 14

Міський бюджет

За період з 22 липня по 28 липня надійшло до міського бюджету податків та зборів – 4113,9тис.

Отримано трансфертів з місцевого та державного бюджетів – 512,7 тис. грн.:

- інші субвенції з місцевого бюджету (Обласна субвенція) -25,9 тис. грн.;

- субвенції з місцевого бюджету на надання державної допомоги особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету -61.2 тис .грн.

- субвенція на забезпечення якісної, сучасної та доступної загально середньої .освіти "Нова українська школа" - 425,6 тис. грн.

Проведено фінансування видатків у сумі 9625,5 тис. грн. (загальний фонд – 8854,4 тис. грн.),( спеціальний фонд – 771,1 тис. грн.), з них профінансовано на:

- оплату праці і нарахування на заробітну плату – 7179,0 тис. грн.;

- оплата продуктів харчування – 33,4тис.грн.;

- оплата енергоносіїв - 147,5 тис. грн.,

- інші виплати населенню – 650,0 тис. грн.;

- оплату праці і нарахування на заробітну плату педагогічним працівникам – 800,5 тис. грн. (за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам)

- оплату праці і нарахування на заробітну плату педагогічним працівникам -11,5 тис. грн, (за рахунок субвенції з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок освітньої субвенції ІРЦ);

- оплату праці і нарахування на заробітну плату педагогічним працівникам - 6,6 тис. грн. (за рахунок субвенції з місцевого бюджету на надання державної допомоги особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету);

- інші виплати населенню - 25,9 тис. грн. ( за рахунок іншої субвенції ( обласна субвенція)

( Спеціального фонду)

капітальні видатки та вкладення, інвестиційні проєкти – 771,1 тис. грн.:

- Придбання килима та розвиваючих іграшок (за рахунок субвенції з місцевого бюджету на надання державної допомоги особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету); - 27,2 тис. грн.

- Капітальний ремонт приміщення під розміщення рентген-апарату в міській лікарні (за рахунок субвенції з місцевого бюджету на виконання інвестиційних проектів) -- 327.0 тис. грн.

- Капітальний ремонт приміщення під розміщення комп’ютерного томографу в міській лікарні - (за рахунок субвенції з місцевого бюджету на виконання інвестиційних проектів) - 405,4.0 тис. грн.

- Капітальний ремонт з енергозбереженними заходами будівлі літ «А» гінекологічного відділення в міській лікарні (за рахунок субвенції з місцевого бюджету на виконання інвестиційних проектів) - 11,5 тис. грн.

Начальник фінансового управління Олена ЗАДОРОЖНА
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік