Інформація про роботу Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Білгород-Дністровської міської ради за період 1 по 5 серпня 2022 р.


05.08.2022 14:16 198

Відділом виплати допомог за період з 01 по 05.08.2022 року прийнято 73 заяви для призначення 84 державних соціальних допомог, в тому числі 30 заяв на призначення допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам. Призначено 42 види державних соціальних допомог, в тому числі 16 допомог на проживання внутрішньо переміщеним особам. В межах терміну призначення, в ручному режимі проведено 7 призначень державних соціальних допомог. Опрацьовані дані верифікації по 241особовим справам.

Відділом субсидій прийнято 10 заяв для призначення житлових субсидій. Проведено перерахунок призначеної житлової субсидії на підставі поточної верифікації 1 домогосподарству. Перевірено 48 невідповідностей наданий даних щодо верифікації від 01.08.2022 року для визначення права на призначення житлової субсидії. Призначено 6 домогосподарствам субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого пічного палива за новим зверненням. Здійснено верифікацію для призначення житлової субсидії в інформаційно-аналітичній платформі 13 реципієнтів.

Відділом обслуговування та персоніфікованого обліку пільгового контингенту проводилась робота по наповненню бази даних Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги щодо актуалізації даних та внесення інформації для подальшого впровадження монетизованої системи відшкодування пільг (готівкова форма).

Відділом соціальних інспекторів протягом звітного періоду здійснено 5 обстежень матеріально-побутових умов проживання громадян, які звернулись за призначенням державних соціальних допомог та субсидій, з метою визначення права громадян на призначення державних допомог, житлових субсидій, тощо та складено відповідні акти. За результатами обстеження та наданих громадянами документів, спеціалістами відділів у подальшому будуть прийматися рішення про право громадян на отримання державних соціальних допомог. Сформовано 250 інформаційних витягів та отримано відповіді з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру іпотек, Єдиного реєстру заборони відчуження об'єктів нерухомого майна щодо суб'єктів. Проведено перевірку 70 особових справ отримувачів всіх видів державних соціальних допомог та субсидій.

Службою у справах дітей приймається постійно участь у судових засіданнях в Білгород-Дністровському міськрайонному суді щодо визначення порядку спілкування батька з дитиною, позбавлення батьківських прав, захист житлових та майнових прав дитини, дозвіл на спілкування батька, позбавленого батьківських прав з дітьми з метою захисту прав та законних інтересів дітей. 02.08.2022 року спеціалістами служби у справах дітей сумісно з працівниками поліції, лікарні, фахівцем із соціальної роботи міського центру соціальних служб здійснено спільний вихід в сім'ю, де проживає новонароджена дитина, з метою підтвердження/спростування факту вчинення над нею домашнього насильства, щодо розгляду з цього приводу заяви особи. 03 та 04.08.2022 року проводились обстеження умов проживання сімей, в яких виховуються діти. 05.08.2022 року спеціалістами служби у справах дітей сумісно з фахівцем із соціальної роботи МЦСС здійснено виїзд з метою проведення профілактичної роботи з дітьми, що перебувають на обліку дітей, що знаходяться в складних життєвих обставинах. Проведення обстеження умов проживання 5 сімей, в яких проживає 10 дітей.

Сектором з питань соціально-трудових відносин департаменту та іншими спеціалістами відділів щоденно проводиться прийом та реєстрація внутрішньо переміщених осіб, відповідно до Порядку, викладеному в редакції постанови КМУ від 08.06.2006 року № 352. Після реєстрації в Єдиний державній базі даних внутрішньо переміщеним осіб, заявникам видаються довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи за фактичним місцем проживання та надаються роз`яснення щодо прав даної категорії громадян.

Відділом з організаційної роботи за звітний період опрацьовано 229 документів : 72 вхідних документів, 40 звернень громадян, 6 звернень на Урядову гарячу лінію та 111 вихідних документів.
Білгород-Дністровська міська рада, 2022 рік