Інформація про діяльність Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я з 9 по 13 березня


15.03.2021 08:20 205

Департамент соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Білгород-Дністровської міської ради постійно здійснює функції розпорядника коштів, що надходять з різних джерел фінансування.

Департаментом за період з 09.03.2021. по 12.03.2021 року перераховані кошти на загальну суму - 48 681,60 грн.

ДЕРЖАВНИЙ БЮДЖЕТ — 48 681,60 грн. в т. ч.

Компенсаційні виплати громадянам, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС - 48 681,60 грн.

Кредиторська заборгованість станом на 12.03.2021 р. відсутня.

За звітній період відділом соціальних допомог прийнято 36 заяв на призначення 43 видів державних допомоги. Призначено 35 видів державних допомог та проведено перерахунок в межах терміну призначення 11 отримувачам державної допомоги.

Відділом субсидій прийнято 20 заяв на призначення житлових субсидій та призначено на 31 домогосподарство субсидію на оплату житлово-комунальних послуг.

Відділом обслуговування та персоніфікованого обліку пільгового контингенту проводилась робота по наповненню бази даних Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги щодо актуалізації даних та внесення інформації для подальшої впровадження монетизованої системи відшкодування пільг (готівкова форма) по пільговикам.

Відділом соціальних інспекторів протягом тижня здійснено 10 обстежень житлових умов громадян, з метою визначення права громадян на призначення державних допомог, житлових субсидій, тощо та складено відповідні акті. За результатами обстеження та наданих громадянами документів, спеціалістами відділів в подальшому будуть прийматися рішення про право громадян на отримання державних соціальних гарантій. Також спеціалістами відділу з метою перевірки достовірності даних про майновий стан, зазначених у деклараціях отримувачів державних соціальних допомогу та субсидії, було здійснено 171 витяг з державних реєстрів.

Спеціалістами служби у справах дітей департаменту спільно з фахівцями міського центру соціальних служб проводились профілактичні рейди та робота з дітьми та сім'ями, щодо яких надійшла інформація від суб’єктів взаємодії, здійснювались обстеження житлово-побутових умов проживання. Також з метою захисту прав та законних інтересів дітей спеціалісти служби у справах дітей взяли участь у 7 судових засіданнях в Білгород-Дністровському міськрайонному суді щодо позбавлення батьківський прав.

Відділом з питань праці та соціально-трудових відносин зареєстровано 3 колективних договори.

Відділом сім’ї та молоді підготовлено розпорядження про затвердження заходів до 35-річниці аварії на ЧАЕС. Окрім цього проводиться робота по проведенню чергового відвідування міськими дітьми соціально незахищеної категорії безкоштовного сеансу кінопоказу, згідно затвердженого графіку, який планується на 17 березня 2021 року.

12 березня 2021 року директор департаменту Діна Базіленко, заступник департаменту Андрій Власенко та начальники відділів взяти участь у засідання колегії Департаменту соціальної та сімейної політики Одеської ОДА.

За звітний період Департаментом опрацьовано 118 вхідних документи, з яких 26 звернень громадян, 6 звернень громадян на Урядову гарячу лінію та 1 звернення громадян до контактного центру міської ради та 85 документів загального листування. За результатами діяльності Департаменту зареєстровано 99 вихідних документів.

Розгляд, а також надання відповідей на звернення громадян та листи, що надходять до департаменту, здійснюється у порядку та в межах строків, визначених чинним законодавством України.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік