Інформація про діяльність Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я з 8 по 12 лютого


15.02.2021 08:26 215

Департамент соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Білгород-Дністровської міської ради постійно здійснює функції розпорядника коштів, що надходять з різних джерел фінансування.

За період з 08.02.2021 по 12.02.2021 року здійснено перерахування коштів на загальну суму - 42 378,10 грн.

ДЕРЖАВНИЙ БЮДЖЕТ - грн. в т. ч.

- Компенсаційні виплати громадянам, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС - 41 493,60 грн.

- Матеріальна допомога громадянам похилого віку - 884,50 грн.

Кредиторська заборгованість станом на 12.02.2021 р. відсутня

За звітній період відділом соціальних допомог та субсидій прийнято 53 заяви на призначення різних видів державних допомог та 56 заяв на призначення житлових субсидій. 36 заявникам призначено державні допомоги та проведено перерахунок в межах терміну призначення 14 отримувачам державної допомоги.

Відділом обслуговування та персоніфікованого обліку пільгового контингенту проводилась робота по наповненню бази даних Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги щодо актуалізації даних та внесення інформації для подальшої впровадження монетизованої системи відшкодування пільг (готівкова форма) по 38 пільговикам.

Спеціалістами служби у справах дітей департаменту спільно з фахівцями міського центру соціальних служб проводились профілактичні роботи з дітьми та сім'ями щодо яких надійшла інформація від суб’єктів взаємодії. Також з метою захисту прав та законних інтересів дітей спеціалісти служби у справах дітей взяли участь у 7 судових засіданнях в Білгород-Дністровському міськрайонному суді щодо позбавлення батьків батьківських прав, участі одного з батьків у вихованні дитини, усиновлення дітей.

Відділом у справах сім'ї та молоді спільно з міським центром соціальних служб складений графік відвідування міськими дітьми соціально незахищеної категорії безкоштовно сеансів кінопоказів. Завдяки домовленості між міським головою Віталієм Гражданом та директором кінокомплексу «Атмосфера» Дмитром Чебаном 10 лютого організовано перший благодійний показ мультиплікаційного фільму для дітей соціально-незахищеної категорії, які відвідали кінотеатр ТОВ Кінокомплекс «Атмосфера-Кіно». У заході взяли участь діти із багатодітних сімей міста, в яких виховуються шість та понад дітей, а також діти, які перебувають на обліку в міському центрі соціальних служб, як сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Відділом соціальних інспекторів протягом тижня здійснено 25 обстежень житлових умов громадян, з метою визначення права громадян на призначення державних допомог, житлових субсидій, тощо та складено відповідні акті. За результатами обстеження та наданих громадянами документів, спеціалістами відділів в подальшому будуть прийматися рішення про право громадян на отримання державних соціальних гарантій.

Відділом з питань праці та соціально-трудових відносин зареєстровано 4 колективних договори закладів освіти. Також видано 3 довідки вимушено переміщении особам у зв'язку зі зміною даних громадян та 2 довідки про взяття на облік.

За звітний період Департментом опрацьовано 132 вхідних документи, з яких 42 звернення громадян, 8 звернень громадян на Урядову гарячу лінію та 2 звернення громадян до контактного центру міської ради та 80 документів загального листування. За результатами діяльності Департаменту зареєстровано 116 вихідних документів.

Розгляд, а також надання відповідей на звернення громадян та листи, що надходять до департаменту, здійснюється у порядку та в межах строків, визначених чинним законодавством України.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік