Інформація про діяльність Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я з 5 по 9 квітня


15.04.2021 11:51 151

Департамент соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Білгород-Дністровської міської ради постійно здійснює функції розпорядника коштів, що надходять з різних джерел фінансування. За період з 05.04.2021року по 09.04.2021 року перераховані кошти на загальну суму - 6 735 716,48 грн.

ДЕРЖАВНИЙ БЮДЖЕТ — 6 735 716,48 грн. в т. ч.:

- Державна соціальна допомога сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, тимчасова державна допомога дітям та допомога на догляд за особами з інвалідністю I та II групи внаслідок психічного розладу, тимчасова державна соціальна допомога непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату у сумі - 6 229 941,89 грн

- Виплата пільг і житлових субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу у грошовій формі у сумі — 446 758,70 грн.

- Забезпечення осіб з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації - 13 329,98 грн.

- Компенсаційні виплати громадянам, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС — 45 685,91 грн.

Кредиторська заборгованість станом на 09.04.2021 р. відсутня.

За звітній період відділом соціальних допомог прийнято 25 заяв на призначення 40 державних допомоги. Призначено 31 державна допомога та 35 одержувачам державних допомог проведені перерахунки в межах призначення терміну, по 35 справам здійснена перевірка даних по верифікації.

Відділом субсидій прийнято 16 заяв на призначення житлових субсидій та 31 домогосподарству призначено субсидію. Проводилась перевірка щодо верифікації даних від 31.03.2021 року. Здійснено виплату через АТ «Укрпошта» субсидії на оплату житлово-комунальним послугам 334 домогосподарствам на суму 432310,20 грн.

Відділом обслуговування та персоніфікованого обліку пільгового контингенту проводилась робота по наповненню бази даних Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги щодо актуалізації даних та внесення інформації для подальшої впровадження монетизованої системи відшкодування пільг (готівкова форма) по пільговикам.

Відділом соціальних інспекторів протягом тижня здійснено 7 обстежень житлових умов громадян, з метою визначення права громадян на призначення державних допомог, житлових субсидій, тощо та складено відповідні акті. За результатами обстеження та наданих громадянами документів, спеціалістами відділів в подальшому будуть прийматися рішення про право громадян на отримання державних соціальних гарантій.

Спеціалістами служби у справах дітей департаменту проведено спільно з фахівцями міського центру соціальних служб, інспектором СП ЮП Білгород-Дністровського РВП ГУНП в Одеській області профілактичну роботу з дітьми та сім'ями, щодо яких надійшла інформація від суб’єктів взаємодії. Проводились обстеження умов проживання дітей СЖО та профілактичні рейди «Діти вулиці», «Вокзал». Вирішено питання влаштування дитини-сироти до КЗ «Білгород-Дністровський дитячий будинок змішаного типу для дітей дошкільного та шкільного віку». Окрім цього, з метою захисту прав та законних інтересів дітей спеціалісти служби у справах дітей брали участь у судових засіданнях в Білгород-Дністровському міськрайонному суді щодо позбавлення батьківський прав.

Відділ організаційної роботи за звітний період опрацьовано 197 вхідних документів, з яких 16 звернення громадян, 3 звернення громадян на Урядову гарячу лінію, 178 документи загального листування. За результатами діяльності Департаменту зареєстровано 92 вихідних документи.

Розгляд, а також надання відповідей на звернення громадян та листи, що надходять до Департаменту, здійснюється у порядку та в межах строків, визначених чинним законодавством України.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік