Інформація про діяльність Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я з 5 по 14 травня


17.05.2021 09:28 27

Департамент соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Білгород - Дністровської міської ради постійно здійснює функції розпорядника коштів, що надходять з різних джерел фінансування.

За період з 05.05.2021 року по 14.05.2021 року перераховані кошти на загальну суму - 7 156 274,50 грн.

ДЕРЖАВНИЙ БЮДЖЕТ — 6 747 463,09 грн. в т. ч.

Щорічна разова грошова допомога ветеранам війни і жертвам нацистських переслідувань та соціальна допомога особам, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною — 270 924,00 грн.

Державна соціальна допомога сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, тимчасова державна допомога дітям та допомога на догляд за особами з інвалідністю I та II групи внаслідок психічного розладу, тимчасова державна соціальна допомога непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату у сумі - 6 162 072,15 грн.

Виплата пільг і житлових субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу у грошовій формі - 307 386,94 грн.

Забезпечення осіб з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації - 7 080,00 грн.

СУБВЕНЦІЯ З МІСЦЕВОГО БЮДЖЕТУ- 4 573,77 грн. в т. ч.

Компенсаційні виплати особам з інвалідністю на бензин, ремонт, технічне обслуговування автомобілів, мотоколясок і на транспортне обслуговування - 4 573,77 грн.

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ- 404 237,64 грн. в т.ч.

На виконання рішень виконавчого комітету Білгород - Дністровської міської ради в рамках реалізації міської цільової Програми “Соціальний захист” на 2021-2023 роки'' - 404 237,64 грн.

КРЕДИТОРСЬКА ЗАБОРГОВАНІСТЬ станом на 14.05.2021 р. становить 51 905,89 грн.

Компенсаційні виплати громадянам, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС - 51 905,89 грн.

За звітній період відділом соціальних допомог прийнято 43 заяви на призначення 46 державних допомог. Призначено 46 державних допомог та 10 одержувачам державних допомог проведені перерахунки в межах призначення терміну. Проведено виплату державний допомог за травень 2021 року.

Відділом субсидій здійснено виплату через АТ «Укрпошта» субсидії на житлово-комунальні послуги 352 отримувачам. Завершено перевірку щодо верифікації даних від 31.03.2021 року.

Відділом обслуговування та персоніфікованого обліку пільгового контингенту проводилась робота по наповненню бази даних Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги щодо актуалізації даних та внесення інформації для подальшої впровадження монетизованої системи відшкодування пільг (готівкова форма). Здійснено виплату пільг готівкою отримувачам коштів через АТ «Укрпошта».

Спеціалістами служби у справах дітей департаменту спільно з фахівцями міського центру соціальних служб проводились профілактичні роботи з дітьми та сім'ями щодо яких надійшла інформація від суб’єктів взаємодії. Також з метою захисту прав та законних інтересів дітей спеціалісти служби у справах дітей взяли участь у 7 судових засіданнях в Білгород-Дністровському міськрайонному суді щодо позбавлення батьків батьківських прав, участі одного з батьків у вихованні дитини, усиновлення дітей.

Відділом у справах сім'ї та молоді спільно з міським центром соціальних служб складений графік відвідування міськими дітьми соціально незахищеної категорії безкоштовно сеансів кінопоказів. Завдяки домовленості між міським головою Віталієм Гражданом та директором кінокомплексу «Атмосфера» Дмитром Чебаном 14 травня організовано черговий благодійний показ мультиплікаційного фільму для дітей з особливими потребами та для дітей з багатодітних сімей.

Відділом соціальних інспекторів протягом тижня здійснено 4 обстеження матеріально-побутових умов проживання громадян, які звернулись за призначенням державних соціальних допомог та субсидій, з метою визначення права громадян на призначення державних допомог, житлових субсидій, тощо та складено відповідні акті. За результатами обстеження та наданих громадянами документів, спеціалістами відділів в подальшому будуть прийматися рішення про право громадян на отримання державних соціальних гарантів. Соціальними інспекторами перевірено 54 особові справи на достовірність даних, зроблено 151 інформаційних витягів з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру іпотек, Єдиного реєстру заборони відчуження об'єктів нерухомого майна щодо суб'єктів, а також зроблено та отримано інформацію з Головного сервісного центру МВС про наявність/відсутність транспортних засобів у громадян-отримувачів субсидій та державних соціальних допомог.

За звітний період Департаментом опрацьовано 443 документів, з яких : звернень громадян - 34, звернень громадян на Урядову гарячу лінію 9, документів загального листування від установ та організації – 255, вихідних документів зареєстровано 145.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік