Інформація про діяльність Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я з 31 травня по 4 червня


07.06.2021 09:53 25

Департамент соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Білгород-Дністровської міської ради постійно здійснює функції розпорядника коштів, що надходять з різних джерел фінансування. За період з 31.05.2021. по 04.06.2021 року перераховані кошти на загальну суму - 6 143 897,67 грн.

ДЕРЖАВНИЙ БЮДЖЕТ - 6 131 897,67 грн. в т. ч.

Державна соціальна допомога сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, тимчасова державна допомога дітям та допомога на догляд за особами з інвалідністю I та II групи внаслідок психічного розладу, тимчасова державна соціальна допомога непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату у сумі - 6 021 796,93 грн.

Щорічна разова грошова допомога ветеранам війни і жертвам нацистських переслідувань та соціальна допомога особам, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною - 110 100,74 грн.

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ- 12 000,00 грн. в т.ч.

Стипендія міського голови обдарованій молоді з числа студентів закладів вищої освіти I-II рівнів акредитації міста Білгорода-Дністровського - 12 000,00 грн.

КРЕДИТОРСЬКА ЗАБОРГОВАНІСТЬ станом на 04.06.2021 р. становить 41 502,40 грн.

Компенсаційні виплати громадянам, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС - 41 502,40 грн.

За звітній період відділом виплати допомог прийнято 36 заяв на призначення 42 види державних допомог. Призначено 39 державних допомог та 4 одержувачам державних допомог проведені перерахунки в межах призначення терміну. Проведення виплату усіх видів державних допомог отримувачам допомог за червень 2021 року.

Відділом виплати субсидій прийнято 158 нових заяв на призначення житлових субсидій та на 19 домогосподарств призначено субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого пічного палива. Проводилась перевірка щодо верифікації даних від 17.05.2021 року.

Відділом обслуговування та персоніфікованого обліку пільгового контингенту проводилась робота по наповненню бази даних Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги щодо актуалізації даних та внесення інформації для подальшої впровадження монетизованої системи відшкодування пільг (готівкова форма).

Спеціалістами служби у справах дітей департаменту спільно з фахівцями міського центру соціальних служб, працівників органів внутрішніх справ проводилась профілактична робота з дітьми та сім'ями, щодо яких надійшла інформація від суб’єктів взаємодії. 04.06.2021 року проведено профілактичний рейд «Діти вулиці», «Вокзал». Також з метою захисту прав та законних інтересів дітей спеціалісти служби у справах дітей взяли участь у 9 судових засіданнях в Білгород-Дністровському міськрайонному суді щодо позбавлення батьківських прав, визначення місця проживання дитини, участь у вихованні дитини одним із батьків, захисту житлових та майнових прав дітей.

Відділом соціальних інспекторів протягом перевірено 97 особових справ на достовірність даних, зроблено 144 інформаційні витяги з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру іпотек, Єдиного реєстру заборони відчуження об'єктів нерухомого майна щодо суб'єктів, а також зроблено 120 запитів до Головного сервісного центру МВС про наявність/відсутність транспортних засобів у громадян-отримувачів субсидій та державних соціальних допомог.

Відділом у справах сім'ї та молоді проводились організаційні заходи до проведення у місті Дня захисту дітей.

1 червня 2021 року директор Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Діна Базіленко, начальник служби у справах дітей Світлана Лавроневич разом з головою міською ради Олександром Скалозуб відвідали інтернатні заклади, розташовані на території Білгорода-Дністровського, привітали вихованців із Міжнародним Днем захисту дітей та вручили цінні подарунки.

Того ж дня структурними підрозділами міської ради спільно з відділом сім’ї та молоді Департаменту ССПтаОЗ було проведено в Будинку культури захід з приводу Міжнародного Дня захисту дітей та після концерту діти отримали солодощі та морозиво.

За звітний період Департаментом опрацьовано 293 документи, з яких: звернень громадян - 34, звернень громадян на Урядову гарячу лінію 7, документів загального листування від установ та організації – 124, вихідних документів зареєстровано 128.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік