Інформація про діяльність Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я з 29 березня по 2 квітня


06.04.2021 17:02 199

Департамент соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Білгород-Дністровської міської ради постійно здійснює функції розпорядника коштів, що надходять з різних джерел фінансування.

Департаментом за період з 29.03.2021. по 02.04.2021 року перераховані кошти

на загальну суму - 262 486,00 грн.

ДЕРЖАВНИЙ БЮДЖЕТ — 262 486,00 грн., в т. ч. забезпечення осіб з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації - 262 486,00 грн.

Кредиторська заборгованість станом на 02.04.2021 р. становить:

- компенсаційні виплати громадянам, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС — 45 685,91 грн.

За звітній період відділом соціальних допомог прийнято 14 заяв на призначення 18 державних допомоги. Призначено 16 державних допомог та 17 одержувачам державних допомог проведені перерахунки в межах призначення терміну, по 145 справ здійсненна перевірка даних по верифікації.

Відділом субсидій прийнято 4 заяви на призначення житлових субсидій та проведено перевірка щодо верифікації даних від 31.03.2021 року.

Відділом обслуговування та персоніфікованого обліку пільгового контингенту проводилась робота по наповненню бази даних Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги щодо актуалізації даних та внесення інформації для подальшої впровадження монетизованої системи відшкодування пільг (готівкова форма) по пільговикам.

Відділом соціальних інспекторів протягом тижня здійснено 10 обстежень житлових умов громадян, з метою визначення права громадян на призначення державних допомог, житлових субсидій, тощо та складено відповідні акті. За результатами обстеження та наданих громадянами документів, спеціалістами відділів в подальшому будуть прийматися рішення про право громадян на отримання державних соціальних гарантій.

Спеціалістами служби у справах дітей департаменту проведено спільно з фахівцями міського центру соціальних служб, інспектором СП ЮП Білгород-Дністровського РВП ГУНП в Одеській області профілактичну роботу з дітьми та сім'ями щодо яких надійшла інформація від суб’єктів взаємодії. Проводились обстеження умов проживання дітей СЖО та профілактичні рейди «Діти вулиці», «Вокзал». Вирішено питання влаштування дитини-сироти до КЗ «Білгород-Дністровський дитячий будинок змішаного типу для дітей дошкільного та шкільного віку». Окрім цього, з метою захисту прав та законних інтересів дітей спеціалісти служби у справах дітей взяли участь у 6 судових засіданнях в Білгород-Дністровському міськрайонному суді щодо позбавлення батьківський прав.

Відділом з питань праці та соціально-трудових відносин зареєстровано 4 колективні договори.

Відділ організаційної роботи за звітний період опрацьовано 187 вхідних документів, з яких 61 звернення громадян, 10 звернень громадян на Урядову гарячу лінію та 1 звернення до контактного центру міської ради, 115 документи загального листування. За результатами діяльності Департаменту зареєстровано 95 вихідних документів.

Розгляд, а також надання відповідей на звернення громадян та листи, що надходять до департаменту, здійснюється у порядку та в межах строків, визначених чинним законодавством України.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік