Інформація про діяльність Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я з 22 по 26 лютого


01.03.2021 08:18 51

Департамент соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Білгород-Дністровської міської ради постійно здійснює функції розпорядника коштів, що надходять з різних джерел фінансування.

Департаментом за період з 22.02.2021. по 26.02.2021 року перераховані кошти

на загальну суму - 102 329,46 грн.

ДЕРЖАВНИЙ БЮДЖЕТ - 102 329,46 грн. в т. ч.

Забезпечення осіб з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації - 102 329,46 грн.

Кредиторська заборгованість станом на 26.02.2021 р. становить:

Компенсаційні виплати громадянам, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС - 48 681,60 грн.

За звітній період відділом соціальних допомог та субсидій прийнято 40 заяв на призначення 61 державної допомоги та 35 заяв на призначення житлових субсидій. Призначено 30 видів державних допомог та проведено перерахунок в межах терміну призначення 17 отримувачам державної допомоги. Окрім цього проведено перерахунок по 274 державним соціальним допомогам по продовженню строку виплати ( по карантину) до 01.05.2021 року. По 107 домогосподарствам призначено субсидію на оплату житлово-комунальних послуг. Також у зв’язку з зміною тарифів ТОВ “Одесагаз-постачання”, ТОВ “ГК “Нафтогаз України”, ПП “ЖЕК “Мегаполіс”, ОСББ “Будівельник”, ОСББ “Франко-14 проведено перерахунок субсидії по 671 домогосподарству.

Відділом обслуговування та персоніфікованого обліку пільгового контингенту проводилась робота по наповненню бази даних Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги щодо актуалізації даних та внесення інформації для подальшої впровадження монетизованої системи відшкодування пільг (готівкова форма) по пільговикам. Проведено нарахування пільг за лютий 2021 року.

22 лютого 2021 року під головуванням директора Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Діною Базіленко проведено засідання міської координаційної ради з питань соціального захисту. Під час розглядились питання: про надання адресної матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення; про надання щомісячної адресної матеріальної допомоги стомованим хворим - особам з інвалідністю на придбання калоприймачів з січня по грудень 2021 року включно; про надання дозволу на користування пільгами за фактичним місцем проживання; про надання одноразової грошової допомоги учасникам бойових дій в зоні проведення ООС (АТО); про надання щомісячної матеріальної допомоги неповнолітнім дітям військовослужбовців, які беруть участь у здійсненні заходів ООС в зоні проведення ООС; про надання 25% пільг учасникам АТО/ООС з лютого по грудень 2021 року включно за рахунок коштів міського бюджету; про надання щомісячної допомоги сім'ям в яких проживає двоє та більше осіб з інвалідністю у вигляді безкоштовних 75 кВт електроенергії (з лютого по липень 2021 року включно); про надання населенню житлових субсидій, як виняток із загального Положення; про надання КУ “Білгород-Дністровський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” соціальної допомоги малозабезпеченим верствам населення у вигляді продовольчих наборів до Дня соціальної справедливості та до 8 березня.

Спеціалістами служби у справах дітей департаменту спільно з фахівцями міського центру соціальних служб проводились профілактичні роботи з дітьми та сім'ями, щодо яких надійшла інформація від суб’єктів взаємодії, проведено обстеження житлово-побутових умов проживання 2 осіб. Також з метою захисту прав та законних інтересів дітей спеціалісти служби у справах дітей взяли участь у 1 судовому засіданні в Білгород-Дністровському міськрайонному суді щодо позбавлення батьківський прав. 23 лютого 2021 року під головуванням директора Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Діною Базіленко проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому розглянуто 11 питань та за результатами розгляду підготовлено проекти висновків органу опіки та піклування за результатами розгляду комісії з питань захисту прав дитини

Відділом соціальних інспекторів протягом тижня здійснено 4 обстеження житлових умов громадян, з метою визначення права громадян на призначення державних допомог, житлових субсидій, тощо та складено відповідні акті. За результатами обстеження та наданих громадянами документів, спеціалістами відділів в подальшому будуть прийматися рішення про право громадян на отримання державних соціальних гарантій.

Відділом з питань праці та соціально-трудових відносин зареєстровано 10 колективних договори закладів освіти. Також видано 2 довідки вимушено переміщеним особам у зв'язку зі зміною даних громадян та 2 довідки про взяття на облік.

За звітний період Департаментом опрацьовано 188 вхідних документи, з яких 42 звернення громадян, 13 звернень громадян на Урядову гарячу лінію та 1 звернення громадян до контактного центру міської ради та 132 документів загального листування. За результатами діяльності Департаменту зареєстровано 117 вихідних документів.

Розгляд, а також надання відповідей на звернення громадян та листи, що надходять до департаменту, здійснюється у порядку та в межах строків, визначених чинним законодавством України.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік