Інформація про діяльність Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я з 1 по 5 березня


09.03.2021 12:32 122

Департамент соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Білгород-Дністровської міської ради постійно здійснює функції розпорядника коштів, що надходять з різних джерел фінансування.

Департаментом за період з 01.03.2021 року по 05.03.2021 року перераховані кошти

на загальну суму - 9 593 870,26 грн.

ДЕРЖАВНИЙ БЮДЖЕТ - 9 593 870,26 грн. в т. ч.

Державна соціальна допомога сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, тимчасова державна допомога дітям та допомога на догляд за особами з інвалідністю I та II групи внаслідок психічного розладу, тимчасова державна соціальна допомога непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату у сумі - 6 747 545,64 грн

Виплата пільг і житлових субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу у грошовій формі у сумі - 2 846 324,62 грн.

Кредиторська заборгованість станом на 26.02.2021 р. становить:

Компенсаційні виплати громадянам, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС - 48 681,60 грн.

За звітній період відділом соціальних допомог та субсидій прийнято 49 заяв на призначення 64 видів державних допомоги та 43 заяви на призначення житлових субсидій. Призначено 43 види державних допомог та проведено перерахунок в межах терміну призначення 12 отримувачам державної допомоги та призначено 44 житлові субсидії. Проведено виплату державних соціальних допомог 3077 особам на суму 6747545,64 грн та виплати субсидії на оплату житлово-комунальних послуг 1423 домогосподарствам на суму 2186406,50 грн.

Відділом обслуговування та персоніфікованого обліку пільгового контингенту проводилась робота по наповненню бази даних Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги щодо актуалізації даних та внесення інформації для подальшої впровадження монетизованої системи відшкодування пільг (готівкова форма) по пільговикам.

Відділом соціальних інспекторів протягом тижня здійснено 2 обстеження житлових умов громадян, з метою визначення права громадян на призначення державних допомог, житлових субсидій, тощо та складено відповідні акті. За результатами обстеження та наданих громадянами документів, спеціалістами відділів в подальшому будуть прийматися рішення про право громадян на отримання державних соціальних гарантій. Також спеціалістами відділу з метою перевірки достовірності даних про майновий стан, зазначених у деклараціях отримувачів державних соціальних допомогу та субсидії, було здійснено 301 витяг з державних реєстрів.

Спеціалістами служби у справах дітей департаменту спільно з фахівцями міського центру соціальних служб проводились профілактичні рейди та робота з дітьми та сім'ями, щодо яких надійшла інформація від суб’єктів взаємодії, здійснювались обстеження житлово-побутових умов проживання. Окрім цього, спеціалісти служби у справах дітей прийняли участь у спільному заході щодо попередження суїциду, нещасних випадків, залишення постійного місця проживання серед дітей. Також з метою захисту прав та законних інтересів дітей спеціалісти служби у справах дітей взяли участь у 7 судових засіданнях в Білгород-Дністровському міськрайонному суді щодо позбавлення батьківський прав.

Відділом з питань праці та соціально-трудових відносин зареєстровано 4 колективних договори.

За звітний період Департаментом опрацьовано 150 вхідних документи, з яких 56 звернень громадян, 6 звернень громадян на Урядову гарячу лінію та 4 звернення громадян до контактного центру міської ради та 85 документів загального листування. За результатами діяльності Департаменту зареєстровано 117 вихідних документів.

Розгляд, а також надання відповідей на звернення громадян та листи, що надходять до департаменту, здійснюється у порядку та в межах строків, визначених чинним законодавством України.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік