Інформація про діяльність Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я протягом 15-19 лютого


22.02.2021 08:26 173

Департамент соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Білгород-Дністровської міської ради постійно здійснює функції розпорядника коштів, що надходять з різних джерел фінансування.

Департаментом за період з 15.02.2021 року по 19.02.2021 року перераховані кошти на загальну суму — 444 376,36 грн.

ДЕРЖАВНИЙ БЮДЖЕТ — 322 980,55 грн. в т. ч.

Щомісячна адресна допомога внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг - 322 980,55 грн.

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ - 121 395,81рн. в т.ч.

Надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги - 30 095,81 грн.

На виконання рішень виконавчого комітету Білгород - Дністровської міської ради в рамках реалізації міської цільової Програми “Соціальний захист” на 2021-2023 роки'' - 91 300 грн.

Кредиторська заборгованість станом на 19.02.2021 р. відсутня.

За звітній період відділом соціальних допомог та субсидій прийнято 49 заяв на призначення різних видів державних допомог та 50 заяв на призначення житлових субсидій. 115 заявникам призначено державні допомоги та проведено перерахунок в межах терміну призначення 80 отримувачам державної допомоги. Житлові субсидії призначено на 70 домогосподарств.

Відділом обслуговування та персоніфікованого обліку пільгового контингенту проводилась робота по наповненню бази даних Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги щодо актуалізації даних та внесення інформації для подальшої впровадження монетизованої системи відшкодування пільг (готівкова форма) по 38 пільговикам.

Спеціалістами служби у справах дітей департаменту спільно з фахівцями міського центру соціальних служб проводились профілактичні роботи з дітьми та сім'ями щодо яких надійшла інформація від суб’єктів взаємодії. Також з метою захисту прав та законних інтересів дітей спеціалісти служби у справах дітей відповідно до судових повісток брали участь судових засіданнях в Білгород-Дністровському міськрайонному суді щодо позбавлення батьків батьківських прав, участі одного з батьків у вихованні дитини, усиновлення дітей, тощо.

Відділом соціальних інспекторів протягом тижня здійснено 14 обстежень житлових умов громадян, з метою визначення права громадян на призначення державних допомог, житлових субсидій, тощо та складено відповідні акті. За результатами обстеження та наданих громадянами документів, спеціалістами відділів в подальшому будуть прийматися рішення про право громадян на отримання державних соціальних гарантій.

Відділом з питань праці та соціально-трудових відносин зареєстровано 4 колективних договори закладів освіти.

За звітний період Департаментом опрацьовано 162 вхідних документи, з яких 33 звернення громадян, 13 звернень громадян на Урядову гарячу лінію та 2 звернення громадян до контактного центру міської ради та 114 документів загального листування. За результатами діяльності Департаменту зареєстровано 67 вихідних документів.

Розгляд, а також надання відповідей на звернення громадян та листи, що надходять до департаменту, здійснюється у порядку та в межах строків, визначених чинним законодавством України.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік