Інформація про діяльність Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Білгород-Дністровської міської ради з 22 по 26 березня


31.03.2021 16:23 195

Департамент соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я постійно здійснює функції розпорядника коштів, що надходять з різних джерел фінансування.

Департаментом за період з 22.03.2021 р. по 26.03.2021 р. перераховані кошти на загальну суму - 25 650,00 грн.

Субвенція з місцевого бюджету - 25 650,00 грн., в т.ч.

Компенсація на поховання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни — 25 650,00 грн.

Кредиторська заборгованість станом на 26.03.2021 р. відсутня.

За звітній період відділом соціальних допомог прийнято 44 заяви на призначення 44 видів державних допомоги. Призначено 49 державних допомог та проведені виплати:

- щомісячна адресна допомога внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг - 147 сім’ям на суму 223909,92 грн.

- компенсація фізичним особам, які надають соціальні послуги, - 96 отримувачів на суму 38871,95 грн.

Відділом субсидій прийнято 19 заяв на призначення житлових субсидій та призначено на 60 домогосподарств субсидію на оплату житлово-комунальних послуг.

Відділом обслуговування та персоніфікованого обліку пільгового контингенту проводилась робота по наповненню бази даних Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги щодо актуалізації даних та внесення інформації для подальшої впровадження монетизованої системи відшкодування пільг (готівкова форма) по пільговикам.

Спеціалістами служби у справах дітей департаменту спільно з фахівцями міського центру соціальних служб проводились профілактичні рейди та робота з дітьми та сім'ями, щодо яких надійшла інформація від суб’єктів взаємодії, здійснювались обстеження житлово-побутових умов проживання. Також з метою захисту прав та законних інтересів дітей спеціалісти служби у справах дітей взяли участь у 10 судових засіданнях в Білгород-Дністровському міськрайонному суді щодо позбавлення батьківський прав.

Відділом з питань праці та соціально-трудових відносин зареєстровано 3 колективних договори.

23 березня 2021 року під головуванням директора Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Діною Базіленко проведено засідання міської координаційної ради з питань соціального захисту. Під час розглядались питання:

- про надання адресної матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення;

- про надання щомісячної адресної матеріальної допомоги стомованим хворим - особам з інвалідністю на придбання калоприймачів з січня по грудень 2021 року включно;

- про надання дозволу на користування пільгами за фактичним місцем проживання;

- про надання одноразової грошової допомоги учасникам бойових дій в зоні проведення ООС (АТО);

- про надання щомісячної матеріальної допомоги неповнолітнім дітям військовослужбовців, які беруть участь у здійсненні заходів ООС в зоні проведення ООС;

- про надання 25% пільг учасникам АТО/ООС з лютого по грудень 2021 року включно за рахунок коштів міського бюджету;

- про надання щомісячної допомоги сім'ям, в яких проживає двоє та більше осіб з інвалідністю у вигляді безкоштовних 75 кВт електроенергії (з лютого по липень 2021 року включно);

- про надання населенню житлових субсидій, як виняток із загального Положення;

За звітний період Департаментом опрацьовано 161 вхідний документ, з яких 16 звернень громадян, 3 звернення громадян на Урядову гарячу лінію, 142 документи загального листування. За результатами діяльності Департаменту зареєстровано 40 вихідних документів.

Розгляд, а також надання відповідей на звернення громадян та листи, що надходять до Департаменту, здійснюється у порядку та в межах строків, визначених чинним законодавством України.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік