Навчальний тренінг для практичних психологів закладів освіти


10.12.2021 09:10 39

9 грудня на базі Початкової школи імені С.О. Морозової відбувся навчальний тренінг для практичних психологів закладів освіти «Антистресове відновлення на тілесному рівні. Ключики від психотерапевтичного кінезіолога» практичного психолога, арт-терапевта, психотерапевтичного кінезіолога, ведучої трансформаційних ігор Оксани Ільєнко (м. Київ).

Здоров’я фізичне, психологічне, психічне - найцінніший скарб, тому знання м’яких та екологічних методів та прийомів під час консультаційної та корекційної роботи для спеціалістів психологічної служби вкрай необхідні.

Захід, який відвідали педагоги міста Білгорода-Дністровського, Сергіївської, Шабівської, Кароліно-Бугазької та Молозької ОТГ (організатор методист міського методичного кабінету Управління освіти Елеонора Лєконцева), був насичений теоретичним та практичним матеріалом.

Кінезіологія – це вивчення рухів тіла людини, цілісний підхід балансу рухів та взаємодії енергетичних систем людини. Учасники знайомились з тим, як поняття стресу розглядається в кінезіології, навчались самотестуванню, ефективним вправам по корекції стресу та готовності діяти в насичених життєвих обставинах. Оксана Ільєнко ділилась з колегами багаторічним досвідом роботи у групах по психоедукації (психологічної просвіти), профілактики стресових станів, поширення методів самопомочі та важливості турботи про своє психологічне здоров’я.

Кожен зі спеціалістів отримав «практичний кейс» та сертифікат про участь у тренінгу.
Білгород-Дністровська міська рада, 2022 рік