Нарада з комунальниками Білгорода-Дністровського: програма поводження з великогабаритним сміттям та нові посадові інструкції двірників та озеленювачів


13.09.2021 16:43 169

Заступник міського голови Андрій Криштопов провів щотижневу нараду за участю директорів департаментів, управлінь і відділів міської ради, керівників комунальних підприємств та установ міста, під час якої заслухав інформацію про підсумки роботи підприємств та установ за тиждень, що минув, про результати виконання доручень міського голови та визначив завдання на поточний тиждень.

КП «Автотранссервіс»:

забезпечити своєчасне та якісне вивезення побутових відходів з території міста;

оновити посадові інструкції двірників та інших працівників підприємства з урахуванням сучасних вимог;

завершити розробку нової комплексної програми щодо збору та вивезення негабаритних відходів домогосподарств (гілля, трава, будівельні відході та ін.), з економічним обґрунтуванням, забезпеченням технікою, напрацюванням маршрутів і впровадженням елементів подворового вивозу сміття.

КП «Білгород-Дністровськтеплоенерго»:

відповідно до інвестиційної програми підприємства, продовжити роботу по монтажу енергоефективних насосів на центральній котельні підприємства та введенню їх в експлуатацію, які дадуть можливість регулювати та підтримувати нормальний тиск в теплових мережах, зменшити витрати води та досягти економії електроенергії на рівні 10-15%.

КП «Білгород-Дністровськводоканал»:

на цьому тижні головну увагу звернути на роботу артезіанських свердловин, з яких подається вода на ємності підйому «Північний».

Міському центру «Благоустрій»:

проводити роботи з поточного ремонту доріг згідно титульного списку, особливу увагу, при цьому, звернути на вул. Єврейську та Шевченко;

продовжити поточний ремонт вуличного освітлення згідно з Титульним списком.

КП «ЖЕО-1»:

Продовжити роботу щодо підготовки багатоквартирних будинків, що знаходяться на обслуговуванні підприємства, до роботи в осінньо-зимовий період.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік