Нарада з комунальниками Білгорода-Дністровського: догляд за зеленими насадженням та дорожнім господарством міста


10.05.2022 14:29 42

10 травня міський голова Віталій Граждан разом зі своїм заступником Андрієм Криштоповим та секретарем міської ради Олександром Скалозубом провели оперативну нараду з директорами департаментів, начальниками управлінь і відділів міської ради, керівниками комунальних підприємств та установ міста.

В ході наради підведені підсумки роботи комунальних служб та підприємств у вихідні дні та поставлені завдання на поточний тиждень.

Міським головою В. Гражданом акцентовано увагу на якісному виконанні плану заходів двомісячника з благоустрою та санітарного очищення території міста, на своєчасному проведенні поточного ремонту та регламентних робіт обладнання підприємств, мереж тепло- та водопостачання, комунальної техніки, продовження поповнення резервних запасів паливно-мастильних матеріалів, проведенні робіт по утриманню дорожнього господарства, парків та скверів, зелених насаджень.

Зазначено, що підприємства комунальної сфери Білгорода-Дністровського працюють у шатному режимі та забезпечені всім необхідним для нормальної роботи.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2022 рік