Нарада щодо організації надання соціальних послуг в Білгород-Дністровській міській територіальній громаді


02.02.2021 17:03 176

З 1 січня 2020 року набула чинності нова редакція Закону України «Про соціальні послуги», який визначає основні організаційні та правові засади надання соціальних послуг, спрямованих на профілактику складних життєвих обставин, подолання або мінімізацію їх негативних наслідків, особам/сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах. Тож, за Законом змінився розподіл повноважень центральних та місцевих органів влади, а також встановлена система соціальних послуг та її учасників, етапи визначення потреб, планування, організації та фінансування соціальних послуг.

З цього приводу директором Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров'я Діною Базіленко 2 лютого 2021 року проведено нараду щодо організації надання соціальних послуг в Білгород-Дністровській міській територіальній громаді.

Директор Департаменту звернула увагу на нещодавній випадок пожежі у будинку людей похилого віку у Харкові, який працював нелегально та не був внесений до реєстру надавачів соціальних послуг. Звернулася до керівників комунальних установ міста Пащенко Зінаїди та В’язових Тетяни з вимогою неухильного дотримання вимог законодавства у сфері надання соціальних послуг та дотримання правил пожежної безпеки.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік