Наказ Одеської обласної військової адміністрації


19.05.2022 09:55 1069

Наказ Одеської обласної військової адміністрації «Про деякі питання регулювання торгівлі сильнодіючими, а також алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі, в умовах правового режиму воєнного стану в Одеській області»

1. Заборонити д завершення дії військового стану в установленому порядку продаж в Одеській області:

1.1. Сильнодіючих хімічних і отруйних речовин;

1.2. Речовин, вироблених на спиртовій основі (за винятком лікарських засобів, дозволених до застосування та включених до Державного реєстру лікарських засобів, та дезінфекційних засобів).

1.3. Алкогольних напоїв військовослужбовцям ЗСУ, Нацгвардії, а також іншим, утвореним відповідно до законів України військовим формуванням, правоохоронним органам, органам спецпризначення з правоохоронними функціями із забезпечення безпеки і оборони України або особам, що мають зовнішні ознаки належності до цих формувань (наявність військової форми, озброєння, спецзасобів тощо).

2. Продаж алкогольних напоїв здійснювати в торговельних мережах, закладах громадського харчування тощо, які мають ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями відповідно до чинного законодавства, у період з 09 годин 00 хвилин до 18 годин 00 хвилин, з урахуванням вимог пункту 1.3.
Білгород-Дністровська міська рада, 2024 рік