Нагородження спортивного активу Білгорода-Дністровського з нагоди Дня фізичної культури і спорту України


10.09.2022 12:16 185

9 вересня в приміщенні Білгород-Дністровської дитячо-юнацької спортивної школи пройшли урочистості з нагоди Дня фізичної культури і спорту України.

Учасники заходу вшанували пам'ять хвилиною мовчання воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

З привітальним словом до спортсменів Білгорода-Дністровського звернувся міський голова Віталій Граждан: «Сьогодні, напередодні Дня фізичної культури та спорту, вітаю всіх Аккерманців, які присвятили своє життя спорту та прославляють рідний Білгород-Дністровський на спортивних аренах України, Європи та всього Світу. Найщиріші побажання у спортивних здобуттях та досягненні нових висот з нагоди спортивного свята висловлюю всім спортсменам, тренерам спортивних шкіл та клубів, викладачам фізичної культури. Слова особливої подяки та вітання – ветеранам фізичної культури міста Білгорода-Дністровського.

Ми всі пишаємось досягненнями наших спортсменів, їх успіхами на змаганнях найвищого рівня. Віримо в те, що вони успішно продовжуватимуть найкращі традиції чемпіонів.

Нехай утвердження здорового способу життя згуртовує всіх, хто небайдужий до спорту. Бажаю всім, хто любить фізичну культуру та спорт яскравих перемог, невгасимої віри в успіх, енергії та натхнення».

За мужність та патріотизм у захисті держави, вагомий внесок у популяризацію, розвиток фізичної культури і спорту Білгорода-Дністровського, з нагоди Дня фізичної культури і спорту України почесними грамотами нагороджені тренери Білгород-Дністровського Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Марченко Олексій та Лук’янчук Андрій, які зараз перебувають у лавах Збройних Сил України, та знаходять час для своїх вихованців.

За вагомі спортивні досягнення з олімпійських видів спорту та з нагоди Дня фізичної культури і спорту України грамотами нагороджені:

Зенкіна Марія - вихованка відділення вільної боротьби ДЮСШ, неодноразова переможниця чемпіонату України, срібна призерка чемпіонату Світу, бронзова призерка чемпіонату Європи, переможниця ХІХ літньої Всесвітньої Гімназіади з вільної боротьби серед учнівської молоді;

Жіноча двійка Гаврилуца Анастасія, Гарібян Амалія - вихованки відділення спортивної акробатики ДЮСШ, неодноразові призерки всеукраїнських турнірів, фіналістки Міжнародних змагань зі спортивної акробатики;

Карауш Любов - вихованка спортивного клубу «Rhino», неодноразова призерка чемпіонату України та Світу зі змішаних єдиноборств, срібна призерка з ММА;

Маргаринт Петро – спортсмен спортивного клубу «Самсон», неодноразовий призер чемпіонату України, переможець чемпіонату Світу з армрестлінгу.

Георгієв Дмитро - старший тренер відділення вільної боротьби ДЮСШ.

Хмілевський Костянтин - керівник спортивного клубу «Rhino».

Тренери відділення спортивної акробатики ДЮСШ Прокопенко Світлана, Ломаченко Тетяна.

Тренер-хореограф відділення спортивної акробатики ДЮСШ Гаврилуца Ольга.

Тарасенко Наталя - викладач фізичної культури ЗЗСО №5, голова методичного об’єднання вчителів фізичної культури міста.

За вагомий внесок у популяризацію, розвиток фізичної культури і спорту серед дітей та з нагоди Дня фізичної культури і спорту України грамотою Управління освіти міської ради нагороджені:

Янакова Марія - викладач фізичної культури ЗЗСО №6;

Задорожна Тетяна - викладач фізичної культури ЗЗСО №7;

Федосеєнко Зінаїда - інструктор з фізичної культури ЗДО №6 «Калинка».

Посвідчення «Кандидата у майстри спорту України» вручено вихованкам відділення спортивної акробатики: Галицькій Дар’ї; Сомік Кірі; Чернокульській Анні; Ходос Єлизаветі; Бухан Софії.

Посвідчення «Майстер спорту України» вручено Романовій Аліні - вихованці відділення спортивної акробатики, стипендіатці міського голови, неодноразовій переможниці чемпіонату України, фіналістці чемпіонату Європи та Світу.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2022 рік