На КП Білгород-Дністровськтеплоенерго приступили до монтажу нового енергоефективного обладнання


12.04.2022 13:53 167

Цього тижня, спеціалісти комунального підприємства «Білгород-Дністровськтеплоенерго» приступили до монтажу нового насосного обладнання та електродвигунів з частотними перетворювачами провідних італійських виробників. Дане обладнання встановлюється взамін застарілого, яке використовувалось підприємством більше 20 років.

Сьогодні завітав на підприємство та оглянув хід виконуваних робіт заступник Білгород-Дністровського міського голови Андрій Криштопов.

«Завдяки заздалегідь проведеній роботі, а також підтримці обласної влади, нам вдалося придбати та наприкінці минулого року доставити на підприємство нове енергоефективне обладнання. Одразу після закінчення опалювального періоду спеціалісти КП «Білгород-Дністровськтеплоенерго» приступили до його монтажу. Впровадження та запуск цього обладнання надасть можливість заощаджувати до 40% електроенергії у порівнянні з використанням старого обладнання, при цьому підвищуючи ефективність роботи підприємства» - зазначив Андрій Криштопов.

В свою чергу, директор комунального підприємства Михайло Волканов підкреслив, що завдяки комплексу заходів, передбачених інвестиційною програмою КП «Білгород-Дністровськтепленерго», минулого року на підприємстві вже було встановлено новий котел теплопродуктивністю 20 Гкал/год, що в поєднанні з використанням в майбутньому нового насосного обладнання призведе до вироблення та транспортування ще більших обсягів теплоносія при менших витратах.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2022 рік