Монтаж сучасного діагностичного обладнання проводиться у Білгород-Дністровській багатопрофільній лікарні


23.07.2021 15:59 103

З 22 липня у відремонтованих, згідно проєктних вимог, приміщеннях Білгород-Дністровської міської лікарні спеціалістами фірми-виробника розпочатий монтаж унікального комп’ютерного томографу.

За ходом робіт міський голова Віталій Граждан стежить особисто. Спілкуючись з фахівцями, голова міста підкреслив: «Мешканці міста достойні того, щоб отримувати медичні послуги самого високого ґатунку. Це наша незмінна позиція. Зазначу, що вперше за всю історію міста наша лікарня отримала і вже проводить монтаж надсучасного медичного обладнання, вартість якого сягає більше 20 мільйонів гривень. Я щиро вдячний за це голові Одеської обласної державної адміністрації Сергію Рафаїловичу Гриневецькому та директору Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Наталії Одарій-Захар'євій. Крім того, ми не тільки встановлюємо новий КТ, його комп’ютерний комплекс з програмним забезпеченням - паралельно ми готуємо і спеціалістів для роботи на даному обладнані. Все це лише для однієї мети: наша лікарня повинна буди на самому високому рівні, а городяни мати можливість отримувати якісна медичне обслуговування тут у нас на місці.

Зазначу, що вже з понеділка почнемо роботи по монтажу і цифрового рентген-апарату. А в перспективі на нас чекають й інші позитивні зміні в системі охорони здоров’я Білгорода-Дністровського».

Нагадаємо, діагностичне обладнання – останнє слово медичної техніки, Білгород-Дністровський отримав весною цього року за рахунок державного бюджету завдяки співробітництву міського голови Віталія Граждана з директором Департаменту охорони здоров'я ОДА Наталією Одарій-Захар'євою та головою Одеської обласної державної адміністрації Сергієм Гриневецьким. За цей час в приміщеннях лікарні проведений ремонт відповідно до технічних і санітарних норм, підведені всі необхідні комунікації.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік