Молодь Білгорода-Дністровського запрошується до участі у проєкті «Долучайся, взаємодій, створюй: активна молодь та місцева влада на захисті довкілля»


22.07.2021 15:56 31

Міжнародна Організація з міграції оголошує конкурс для зацікавлених молодіжних ініціативних груп для участі у проєкті «Долучайся, взаємодій, створюй: активна молодь та місцева влада на захисті довкілля».

Мета проєкту - сприяти зусиллям Уряду України щодо розвитку згуртованих та сталих громад через залучення молоді шляхом зміцнення потенціалу та підтримки роз’яснювальних ініціатив, її об’єднання у мережі для прийняття рішень та наділення молодих людей повноваженнями ключових агентів змін у своїх громадах. Фінансова підтримка Міністерство закордонних справ і міжнародного розвитку Великої Британії. Контактною особою МОМ з цього питання є Ольга Єршова, телефон: 0951549601.

У разі виникнення додаткових питань просимо звертатися до Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Білгород-Дністровської міської ради за телефоном: 0987115593, Ольга Душаніна.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік