«Модерн Данс» увійшов у топ-10 платинових учасників фестивалю «World Children Festival EGYPT 2020»


14.01.2021 10:10 341

Наприкінці 2020 року народний ансамбль сучасного танцю «Модерн Данс» (керівник Людмила Пораденко) взяв участь у Міжнародному дитячому фестивалі «World Children Festival EGYPT 2020». Фестиваль проводиться щороку під гаслом «Танцюємо заради миру, любові та єднання!».

Зазвичай фестиваль проходив у Каїрі під патронатом міністра молоді та спорту Єгипту. Так, минулого року на фестиваль зібралися колективи з 21 країни. Цього ж року, в умовах пандемії, фестиваль проходив в онлайн режимі, і кількість учасників у рази збільшилася. Можливість віртуальної участі у міжнародному фестивалі надала шанс проявити себе учасникам із 30 країн світу. При цьому, кожну країну представили декілька колективів, які працюють в різних жанрах хореографії.

Підводячи підсумки, члени журі фестивалю відмітили, що всі учасники були чудові та своїми творчими посланнями поділилися неймовірним позитивом!

При визначенні переможців журі враховувало не тільки свої враження від виступів, але й кількість голосів, зібраних колективами-учасниками на сторінках фестивалю в YouTube та Facebook.

Нарешті визначено 30 кращих колективів, які увійшли до десятки срібних, золотих та платинових учасників!

Народний ансамбль сучасного танцю «Модерн Данс» Білгород-Дністровського центру культури та дозвілля увійшов до топ-10 платинових учасників. І не просто в десятку кращих, але й у трійку найкращих!

Саме завдяки таким перемогам про таланти нашого міста знають далеко за межами України. Вітаємо керівника колективу – Людмилу Пораденко, та її учениць з яскравою перемогою!
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік