Міжнародний день толерантності


21.11.2022 09:47 74

«Толерантність – це мистецтво жити з іншими людьми та з іншими ідеями»

Кофі Аннан, Генеральний секретар ООН (1997-2006), лауреат Нобелівської премії миру

Щороку 16 листопада світ святкує Міжнародний день толерантності (InternationalDayforTolerance). Саме цього дня 1995 року на 28-й Генеральній конференції ЮНЕСКО було одностайно прийнято Декларацію принципів толерантності. Під толерантністю в Декларації розуміється «повага, прийняття і правильне розуміння багатого різноманіття культур нашого світу, наших форм самовираження і способів проявів людської індивідуальності». Декларація проголошує «визнання того, що люди за своєю природою розрізняються за зовнішнім виглядом, соціальним становищем, мовою, поведінкою і цінностями й мають право жити в світі і зберігати свою індивідуальність».

17 листопада 2022 року фахівцями Білгород-Дністровського міського центру соціальних служб для під облікових суб’єктів пробації було проведено виховних захід на тему «Толерантність – крок до гуманності».

Даний захід направлений на розвиток толерантності, виховання терпимості та розуміння індивідуальності кожної особистості, соціальної групи нації.

В ході заняття учасники вчилися взаємодіяти на засадах поваги та толерантності, досліджували особистий простір у взаємодії з іншими. Засвоювали звички толерантної поведінки та застосування їх у спілкуванні.
Білгород-Дністровська міська рада, 2022 рік