Лекція з основи здоров’я


21.06.2022 14:22 12

Щороку дедалі більше свідомої молоді обирає здоровий спосіб життя, спрямовує зусилля на збереження і зміцнення свого здоров’я. Адже здоров’я є тим чарівним ключем, який відчиняє двері до можливостей: прагнути і досягати, омріювати і здійснювати, розвивати себе.

21.06.2022 року волонтером Білгород-Дністровського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області Світланою Іщенко для підоблікових відділу пробації проведено лекцію на тему: «Здоровий спосіб життя», з метою ознайомити учасників заходу із сучасним уявленням про здоров’я, здоровий спосіб життя і життєві навички, сприятливість для здоров’я та розвивати бажання підтримувати традиції здорового способу життя.

Основною задачею групового заходу було показати значимість здоров’я для кожного громадянина і для суспільства в цілому. Волонтер уповноваженого органу з питань пробації підвела засуджених до прийняття висновку, що їх здоров’я на 50% залежить від них самих. В ході роботи навчалися деяким способам збереження здоров’я.

Наприкінці зустрічі Світланою Іщенко були надані практичні рекомендації стосовно виробленню вміння протистояти шкідливим звичкам та власного відповідального ставлення до свого здоров’я.
Білгород-Дністровська міська рада, 2022 рік