КП «Фортеця» – збереження національної пам’ятки, археологічні дослідження, музеєфікація і нові екскурсії


19.04.2021 16:14 253

Голова Одеської обласної ради Григорій Діденко у Білгороді-Дністровському зустрівся з міською владою та з новим керівництвом КП «Фортеця» з питань збереження Аккерманської твердині, планування роботи підприємства, спільного розвитку туристичної галузі.

Під час засідання сесії 16 квітня депутати Одеської обласної ради проголосували за призначення директорів низки комунальних закладів. Серед інших, на посаду директора комунального підприємства «Фортеця» строком на три роки затверджено Сергія Омельченка.

19 квітня голова Одеської обласної ради Григорій Діденко під час робочої поїздки до Білгорода-Дністровського особисто представив нового очільника КП «Фортеця» трудовому колективу підприємства.

Від Білгород-Дністровської міської влади в заході брали участь секретар міської ради Олександр Скалозуб, заступник міського голови Андрій Криштопов та директорка Департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста, депутатка міської ради Ольга Ціпуленко. Також були присутні депутати обласної та міської рад.

Г. Діденко заслухав інформацію директора КП «Фортеця» Сергія Омельченка та депутата Одеської обласної ради, доктора історичних наук Андрія Красножона про роботу підприємства та про стан пам’ятки культурної спадщини національного значення Аккерманської середньовічної фортеці.

В ході робочої зустрічі обговорені актуальні питання збереження пам’ятки та перспективного розвитку підприємства. Серед яких: планування та проведення, разом з Інститутом археології НАН України, археологічних досліджень на території фортеці; проведення заходів музеєфікації і створення нових експозицій, безпосередньо пов’язаних як з історією твердині, так і з історією міста Білгорода-Дністровського, розвиток туристичної галузі в цілому.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік