Кошти на відновлювання покрівлі ДНЗ №7 «Гномик» виконком виділить з резервного фонду


06.04.2021 17:29 95

Міська комісія ТЕБ та НС на своєму засіданні, що пройшло 6 квітня під головуванням міського голови Віталя Граждана, прийняла рішення «Про невідкладні заходи щодо запобігання травмування людей у приміщеннях комунального закладу ДНЗ №7 «Гномик».

В протоколі зазначено, що з метою запобігання травмування людей та відновлення безпечної експлуатації приміщень дошкільного навчального закладу комісія доручила Департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста міської ради до 10 квітня підготувати проект рішення виконавчого комітету про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету у сумі 106,6 тис. грн. для проведення аварійно-відновлювальних робіт у КЗ ДНЗ №7.

Нагадаємо, дане рішення комісії ТЕБ та НС підготовлене за результатами перевірки 30 березня стану покрівлі дошкільного закладу №7 «Гномик», міським головою Віталієм Гражданом та спеціалістами Департаменту ЖКГ.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік