Коригування тарифів у 2021 році на централізоване водопостачання та водовідведення, що надаються комунальним підприємством «Білгород-Дністровськводоканал»


30.09.2021 14:32 79

Керуючись Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 р. №130 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад, КП «Білгород-Дністровськводоканал» повідомляє про намір здійснити корегування діючих тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що надаються комунальним підприємством «Білгород-Дністровськводоканал» (пояснювальна записка надається у додатку).

Керуючись порядком доведення до споживачів інформації про тарифи на додаткові послуги, всі зауваження та пропозиції у письмовій формі підлягають реєстрації комунальним підприємством «Білгород-Дністровськводоканал», приймаються за адресою: пров. Водопровідний, 1, м. Білгород-Дністровський, Одеська обл., 67701.

Термін, протягом якого від споживачів послуг приймаються зауваження та пропозиції, становить 10 календарних днів з дня повідомлення про намір здійснити корегування тарифу.

Пояснювальна записка до корегування тарифів у 2021 році
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік