Конкурсна комісія визначилася із лауреатами Премії міського голови талановитій молоді Білгорода-Дністровського у 2021 році


17.06.2021 15:25 92

17 червня під головуванням секретаря міської ради Олександра Скалозуба відбулося засідання конкурсної комісії щодо присудження щорічної Премії міського голови талановитій молоді міста Білгорода-Дністровського віком від 24 до 35 років у 2021 році. Учасники засідання розглянули документи кандидатів та визначили 9 преміантів у наступних номінаціях:

1.«За творчі досягнення»;

2.«За розвиток молодіжного руху»;

3.«За спортивні досягнення»;

4.«За педагогічні досягнення»;

5.«За внесок у сферу охорони здоров’я»;

6. «Молодий державний службовець»;

7.«За активну журналістську діяльність»;

8.«За досягнення у виробничій та підприємницькій діяльності»;

9.«За честь та звитягу».

Диплом лауреата Премії і грошову винагороду переможцям вручить міський голова Віталій Граждан під час урочистого святкового заходу «Обереги нашої країни», який відбудеться 25 червня на площі перед будівлею міської ради.

Зазначимо, початок конкурсного відбору кандидатів був оголошений 7 травня поточного року. Відповідне оголошення про старт конкурсу було опубліковано на офіційному сайті Білгорода-Дністровського. Збір документів тривав більше місяця. Кандидатів на присудження Премії, згідно Положення, мали змогу висувати структурні підрозділи міської ради, підприємства, установи, організації міста всіх форм власності, ФОП, громадськість. Координатором процесу виступає завідувачка сектору з питань сім’ї та молоді Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Ольга Душаніна.

Кандидати на присудження Премії міського голови талановитій молоді міста повинні відповідати переліку вимог, серед яких віковий ценз від 24 до 35 років; наявність досягнень та високих показників своєї діяльності, спрямованої на реалізацію державної молодіжної політики, утвердження авторитету та позитивного іміджу міста тощо.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік