Коба Владислав став абсолютним переможцем в категорії «Юніори» шахового бліцтурніру, присвяченого річниці виведення військ з Афганістану


22.02.2021 09:20 155

20 лютого пройшов традиційний дитячий шаховий бліцтурнір на честь 32-ої річниці виведення військ з Афганістану. Організаторами змагань виступили Центр «Спорт для всіх», шахова академія «Умная пешка», громадська організація «Союз ветеранів воїнів-інтернаціоналістів «Долг».

«Приємно відзначити, що з року в рік кількість хлопчиків та дівчат, які стали пізнавати королівство шахів і премудрості цієї інтелектуальної цікавої гри зростає. Цього разу в турнірі взяло участь ще більше, ніж в попередньому юних шахових талантів із нашого міста, району та селища Сарата», - зазначив директор Центру «Спорт для всіх» Олексій Сирбул.

Змагання проходили за швейцарською системою в 7 турів. В категорії «Дівчата» переможницею турніру стала Пономаренко Олена (тренер Вздвижков Д.Д.), «срібло»виграла Доценко Ольга (тренер Вздвижков Д.Д.), «бронзу» – Баканча Владислава («Умная пешка» тренер Панфілов О.В.). В категорії «Шахові таланти до 10 років» перемогу одержав Присяжнюк Володимир («Умная пешка»), друге місце посів Антонов Ілля («Умная пешка»), третє - Корнієнко Олександр (тренер Вздвижков Д.Д.). В категорії «Юніори» перемогу святкував Коба Владислав (тренер Вздвижков Д.Д.), який виграв всі партії. «Срібло» у Хлівного Микити («Умная пешка»), «бронза» – у Прусова Романа («Умная пешка»).

Всіх призерів та переможців нагороджували особисто воїни-афганці Пітюков Євген та Кушніренко Василь, які також презентували шахово-шашковому клубові стільці, та начальник відділу позашкільної освіти, фізичної культури та спорту Лаврова Людмила.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік