ХVІІ міжміський фестиваль-конкурс естрадної пісні «Пісенний дивосвіт»


07.06.2021 09:23 62

З метою популяризації української національної пісенної спадщини та сучасної естрадної пісні, залучення молоді до здорового способу життя, організації дозвілля підлітків та вдосконалення системи дистанційної роботи під час карантину відбувся ХVІІ відкритий фестиваль - конкурс естрадної пісні „Пісенний дивосвіт” online на офіційній сторінці Фейсбуку «Центр дитячої творчості м. Білгорода-Дністровського». Організатори фестивалю є Управління освіти Білгород-Дністровської міської ради та міський Центр дитячої творчості.

Розміщення конкурсних відео-виступів відбувалося з 10 квітня по 20 травня 2021 року. Підведення підсумків та оприлюднення відбулося 1 червня, в День захисту дітей

В конкурсній програмі взяли участь учасники з Одеської області та 11 областей України, 23 міст, 12 селищ. Розміщено 311 конкурсних відео-виступів. Загальна кількість учасників 413. Виконавці змагалися в 6 вікових категоріях. На конкурсі були представлені виступи академічного, естрадного, народного співу. В конкурсі взяли участь окремі виконавці, вокальні дуети, тріо, квартети, ансамблі, хорові колективи, хори у супроводі оркестром. Конкурсні виступи оцінювалися за 12-бальною системою за виконавську майстерність та сценічний імідж журі з урахуванням голосування користувачів інтернету вподобайками.

Юні вокалісти з нашого міста гідно представили вокальне мистецтво та отримали призові місця та глядацькі симпатії.

Гран-прі

Вокальний колектив української народної пісні «Черемшина», Гордієнко Поліна, Бородіна Поліна, Книгницький Микита.

І місце

Косідло Аліна, дует Бородіна Поліна і Ілля, Подольська Кіра, Третюк Іванна, Бурмич Тетяна, Малиновський Єгор,Карпеєва Софія.

ІІ місце

Базюк Галина, Биковська Вікторія, Гавриличенко Єлизавета, Гіптенко Віталіна, Козубенко Софія, Тихоненко Влада, Бондаренко Ксенія,Шефер Поліна, Гончарова Анна.

Диплом глядацьких симпатій отримала Биковська Вікторія.

Виступи всіх конкурсантів були яскраві, щирі, романтичні, відверті, що викликало багату кількість переглядів та відміток «подобається».

Головний підсумок фестивалю – бажання учасників зібратися разом на ХVІІІ фестивалі, на якому ми сподіваємося зустрітися на сцені та побачити ще більше цікавих та оригінальних виконавців.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік