Хрещення Київської Русі – перша сходинка до державності


28.07.2022 15:00 12

28 липня вся Україна вперше відзначає День Української Державності, встановлений Указом Президента України 24 серпня 2021 року, з метою утвердження понад тисячолітніх традицій українського державотворення,саме на вшанування видатного Київського князя Володимира Великого у День Хрещення Київської Русі.

Ця дата нерозривно пов’язує давнє прагнення нашого народу до свободи й самовизначення, до утвердження понад тисячолітніх традицій українського державотворення, які нерозривно пов’язані з нашою культурою, нашими традиціями, нашою самобутністю й характером нашого народу. Саме ми – громадяни своєї незалежної, суверенної Держави, стоїмо на варті творення історії нашої Батьківщини, її сьогодення і її майбутнього.

В такий визначний день, 28 липня 2022 року працівники публічної бібліотеки ім.. Максима Горького Білгород-Дністровської міської територіальної громади для суб’єктів Білгород-Дністровського районного відділу пробації, провели історичний екскурс на тему «Хрещення Київської Русі – перша сходинка до державності».

Суб’єкти пробації мали змогу побувати на книжковій виставці, яка представила понад 20 джерел, які розповідають про історичну подію, що відбулася у 988 році на берегах Дніпра, біля стін Києва, про східнослов’янську православну цивілізацію, яка народилася в момент хрещення нашого народу князем Володимиром та про Київ, який є містом – основоположником історичної, культурної і духовної епохи в житті всіх слов’янських народів, центром християнства і духовного збагачення. А також клієнти пробації переглянули фільм «Історія України. Хрещення».
Білгород-Дністровська міська рада, 2022 рік