Долати стан тривоги та стресу допомагають майстер-класи у бібліотеці


13.03.2023 12:10 165

Творчий проєкт «Pro Art» відділу обслуговування дітей та юнацтва Білгород-Дністровської Публічної бібліотеки успішно згуртовує у своєму просторі талановитих дітей та дорослих. Щонеділі майстер-класи продовжують дарувати гарний настрій, позитив та оптимістичний стан присутнім.

Цього разу дітлахи виготовляли з паперу поробку «Зайчик – антистрес». Під керівництвом Тамари Бутюгіної - справжньої майстрині-волонтерки, всі працювали дружньо і весело, тому створені зайці вийшли у дітей чудовими.

А ще з користувачами бібліотеки поділилася теплом свого таланту сестра Тамари Бутюгіної - Маргарита Бирна. Вона принесла до бібліотеки власні малюнки. Вони яскраві, радісні та позитивні. Відвідувачі залюбки їх розглядають та фотографуються біля них. Бібліотекарі своїми арт-заходами намагаються прищеплювати бажання дітлахів творчо розвиватися та виростити щасливих людей, поряд з якими будуть щасливі всі.

Бібліотека запрошує приєднатися до чарівного світу творчих майстер-класів за адресою: вул. Маяковського,7. Заняття відбуваються кожну неділю об 11.00. Інформація за телефоном 098-267-08-97 (Ірина Володимирівна).
Білгород-Дністровська міська рада, 2024 рік