До відома батьків та представників дітей з інвалідністю!


28.10.2020 10:46 349

Департамент соціальної сімейної політики та охорони здоров'я Білгород-Дністровської міської ради повідомляє, що до постанови Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 №309 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю» ( далі - Порядок) внесено зміни, якими передбачено здійснення направлення на реабілітацію дітей з інвалідністю не лише внаслідок дитячого церебрального паралічу, а також з іншими захворюваннями, тобто це дозволить охопити більш ширшу аудиторію дітей з інвалідністю реабілітаційними послугами.

Для забезпечення дитини реабілітаційними заходами один із батьків дитини чи її законний представник подає до Департаменту заяву про направлення дитини до реабілітаційної установи разом з копіями:

• паспорта громадянина України та свідоцтва про народження або іншого документа, що посвідчує особу дитини;

• індивідуальної програми реабілітації, що видана лікарсько-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу;

• виписки з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма №027/0);

• паспорта громадянина України законного представника дитини з інвалідністю.

Вартість реабілітаційних заходів для кожної дитини визначається реабілітаційною установою відповідно до Індивідуальної реабілітації інваліда, в якій зазначаються обсяг і строки проведення таких заходів.

Гранична вартість реабілітаційних заходів не перевищує для однієї дитини, яка відповідно до індивідуальної програми реабілітації за більшістю основних категорій  категорій життєдіяльності має обмеження І та ІІ ступеня – 16 тис. гривень, ІІІ ступеня – 25 тис. грн.

З переліком закладів охорони здоров’я, реабілітаційних установ, які здійснюють заходи із реабілітації дітей з інвалідністю, можна ознайомитись на веб-сайті Мінсоцполітики (www.msp.gov.) у розділі «Інвалідність» – «Реабілітація дітей з інвалідністю».

За повною інформацією звертатись до Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров'я Білгород-Дністровської міської ради за адресою: м. Білгород-Дністровський, пров. Офіцерський,8, каб. №2, тел.3-54-57.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік