Дистанційне навчання в закладах освіти Білгорода-Дністровського


30.04.2020 16:28 1150

В умовах карантину заклади загальної середньої освіти міста працюють з учнями, що перебувають удома, шляхом використання технологій дистанційного навчання з урахуванням матеріально-технічних можливостей закладу освіти та дітей.

Дистанційне навчання здійснюється за такими основними напрямками:

- для таких видів занять, як скайп-конференція, лекція, відео-урок, відео-консультація, семінар вчителі використовують платформи Google Classroom, ZOOM, Skype, Hangouts, перегляд телеуроків з подальшим зворотнім зв’язком з учнями;

- для отримання навчальних матеріалів, письмових опорних конспектів, спілкування між суб’єктами дистанційного навчання використовується:

Вайбер, Телеграм, Фейсбук, Месенджер; Платформа «Мій клас»; «На урок», «Всеосвіта»; YouTube-канал; електронна пошта.

Кількість учнів, задіяних у дистанційному навчанні по місту, складає 80%. Для дітей, які не мають технічних засобів навчання і постійного підключення до мережі Інтернет, вчителі розробили індивідуальні навчальні плани щодо засвоєння навчального матеріалу, використовуючи телевізійні уроки-проєкти «Всесвітня школа онлайн», «Віртуальна школа» тощо.

Оцінювання результатів навчальної діяльності буде здійснюватись у синхронному або асинхронному режимах.

Для забезпечення рівних умов проходження оцінювання всіма учнями адміністраціями закладів розроблено гнучкі графіки проведення підсумкових контольних робіт за ІІ семестр поточного року.

Учні 11-х класів готуються до ЗНО за допомогою онлайн -платформи Be Smart, курсів, які транслюються на телеканалах РАДА та YouTube-канал Міністерства освіти і науки України.

Не припиняється виховна робота: учні мають змогу отримувати інформацію, лекції, поради, відеосюжети про визначні та пам’ятні дати та події.

У закладах дошкільної освіти міста проводяться дистанційно-освітня робота з дітьми та батьками. У соціальній мережі Фейсбук на сторінках закладів систематично розміщуються навчальні відео-заняття для дітей відповідно до освітніх програм. На чатах Вайберу проводяться індивідуальні консультації для батьків, надаються поради та рекомендації з виховання, навчання дітей.

Бажаємо всім вдалого закінчення навчального року!!!
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік