День міста в Білгород-Дністровському шахово-шашковому клубі


20.09.2021 10:21 41

18 вересня з нагоди святкування Дня міста в клубі зібралися всі любителі інтелектуальних ігор. Об 12 годині розпочався турнір з шашок. Суддя турніру – ветеран клубу Палій Борис Олексійович, привітав усіх учасників зі святом та розповів про порядок проведення змагання. У турнірі взяли участь усі бажаючі дорослі та діти.

Турнір проходив в два кола в класичні шашки, з контролем часу 5+0.

З перших турів лідерство захопили Іван Данильчук та Олексій Марченко, які виграли у всіх своїх суперників та в особистій зустрічі зіграли в нічию. Та доля першого місця вирішилась у більш переконливих перемогах Івана над своїми суперниками з рахунком 4-0, ніж у Олексія 3-1. Третє місце посів ветеран клубу Віталій Чернецький.

1 місце – Іван Данильчук, 24 очка,

2 – Олексій Марченко, 22,

3 – Віталій Чернецький, 21.

4 – Ольга Смоліна, 15.

5 – Родіон Влаєв, 14.

Слід зазначити, що Родіон Влаєв – учасник турніру, який бере участь у змаганнях з шашок лише 4-тий місяць, але в цьому турнірі ним була вже переможена 8-ми кратна чемпіонка області серед жінок КМС Ольга Смоліна. Це дуже велике досягнення Родіона. Окремо треба відмітити дуже рівну гру Влада Торбинського, в його активі – 10 очок і дуже багато гарних партій.

В 14:30 розпочався турнір з шахів. У турнірі також взяли участь усі бажаючі. Він проходив в три кола с контролем часу 3+2.

З перших турів лідерство захопив Андрій Романов – діючий чемпіон міста з швидких шахів, Дмитро Вздвіжков та Григорій Фаутов після першого кола розділили 2-3 місця. Після другого кола діючий чемпіон міста з шахів Дмитро Вздвіжков у запеклій боротьбі виборов перше місце та утримав його до завершення турніру. Друге місце посів ветеран клубу Володимир Шабанов. Дуже красиву гру продемонстрував Павло Деркачов та виграв особисту зустріч у багаторазового чемпіона міста Володимира Шабанова з рахунком 2-1.

1 місце – Вздвіжков Дмитро,16,5 очок з 21 можливих.

2 – Шабанов Володимир, 15,5.

3 – Романов Андрій, 14,5.

4 – Фаутов Григорій, 11,5.

5 – Деркачов Павло, 11 очок.

Всі переможці та призери нагороджені грамотами та медалями від КУ БД ЦФЗН «Спорт для всіх».
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік