Білгород-Дністровський інклюзивно-ресурсний центр здійснює супровід осіб з особливими освітніми потребами, в тому числі внутрішньо переміщених


10.05.2022 10:04 18

Управління освіти повідомляє, що комунальна установа «Білгород-Дністровський інклюзивно-ресурсний центр» Білгород-Дністровської міської ради продовжує свою роботу, оскільки організація навчання дітей в умовах воєнного стану залишається актуальним питанням і потребує значної уваги.

Фахівці (консультанти) інклюзивно-ресурсного центру проводять комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку особи (за умови дотримання безпеки) та здійснюють супровід осіб з особливими освітніми потребами, які вимушено змінили місце проживання (перебування), надають інформаційну підтримку батькам щодо підвищення їх психологічної грамотності, формування орієнтації на збереження свого психологічного здоров’я та здоров’я своїх дітей.

Прийом документів до центру щодо проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку особи здійснюється як очно, так і в дистанційному режимі з реєстрацією в установленому порядку через:

- автоматизовану систему роботи інклюзивно-ресурсних центрів за посиланням ircenter.gov.ua ;

- електронну пошту ircosvita@ukr.net.

Центр запрошує приєднатися до телеграм-каналу за посиланням https://t.me/+CzOS3YRj6_lmYjVi , де фахівці ІРЦ публікують корисний контент, що допоможе дітям розвиватися, відволікатися, з користю проводити вільний час.

Графік роботи інклюзивно-ресурсного центру (за попереднім записом, з призначенням дати та часу відвідування установи): понеділок-п’ятниця 8.00-17.00, адреса вул. Плавньова,64-Г.

Довідки за телефоном: Директор (Горбан Ірина) - 0974771537.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2022 рік