Білгород-Дністровський міський голова Віталій Граждан приймає участь у двосторонньому форумі громад України та Словенії


13.09.2021 16:30 79

13 вересня в м. Києві стартував дводенний форум громад-партнерів двох держав, в рамках Програми U-LEAD з Європою «Мости довіри. Налагодження стійкого партнерства між громадами України та Словенії», участь у якому приймає Білгород-Дністровський міський голова Віталій Граждан.

Метою заходу – є визначення потенційних шляхів співпраці між громадами України і Словенії, а також окреслення можливих напрямків у співпраці між муніципалітетами двох країн. У заході беруть участь 16 українських і 11 словенських міст, в числі яких 45 представників муніципалітетів двох держав.

Під час форуму Віталій Граждан презентував місто Білгород-Дністровський та ознайомив присутніх з багатовіковою історією, культурною спадщиною та інвестиційним потенціалом нашого міста.

«Вже завтра, під час другого дня роботи форуму, буде підписано договір про побратимські відносини з мером міста Копер (Республіка Словенія) Алешом Бржаном, що надасть можливість, в майбутньому, відкрити нові можливості в розвитку як для міста Копер, так і для міста Білгород-Дністровський» - зазначив міський голова Віталій Граждан.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік