Білгород-Дністровський міський Центр дитячої творчості відновив свій освітній процес та одночасно відкрив двері МЦДТ дітям, які тимчасово переїхали до нашого міста


06.05.2022 15:28 82

Сьогодення диктує нові умови для ефективної роботи позашкілля. Освітній процес в Центрі дитячої творчості сьогодні включає активізацію навчально-виховної роботи з вихованцями в змішаному форматі – як онлайн, так і стаціонарно.

Команда педагогів Центру під слоганом #ДОБРОСПРАВА продовжує проведення майстер-класів для дітей-переселенців. І така робота триває щоденно.

Так, діти із задоволенням зробили літаки на майстер-класі Ігоря Сотнікова, а у Наталії Чернявської навчилися ліпити глиняні іграшки та розмальовувати їх. Віталій Павленко навчив дітей виготовляти паперові іграшки, а Лариса Панфьорова - шити подушечку для голок для своїх матусь.

З керівником гуртка Ніною Ексаревською були виготовлені великодні сувеніри з природного матеріалу. Тетяна Мікуліна провела майстер-класи з хореографічного мистецтва. Опанувати навички з образотворчого мистецтва діти змогли під керівництвом Галини Туменко та Надії Панайотової. Відчули себе справжніми акторами на майстер-класі Валентини Поцелуєвої та спробували свої вокальні здібності у Артема Акопяна та Володимира Купченка. Під час екскурсії до відділу технічної творчості КЗ МЦДТ діти змогли відвідати всі гуртки та ознайомитися з їх роботою, отримати позитивні емоції та гарний настрій.

Добрі справи залишають по собі добрі та гарні відгуки. Діти та батьки передають величезну вдячність за теплий прийом педагогічному колективу Центру.
Білгород-Дністровська міська рада, 2022 рік