Бліц-турніри з шашок та шахів пройшли у Білгороді-Дністровському


05.05.2021 15:01 134

В міжнародний День праці 1 травня в Білгород-Дністровському шахово-шашковому клубі пройшли бліц-турніри з шашок та шахів.

Суддя змагань з шашок Борис Олексійович Палій привітав всіх зі святом та побажав успіхів учасникам турніру – найсильнішим шашистам міста. Ігри проходили в два кола з контролем часу 3′+2′′ кожному гравцю до кінця партії. Ніхто не хотів програвати та демонстрував гостру гру. Як завжди, доля першого місця в таких блискавичних турнірах вирішувалась в особистій зустрічі між Олексієм Марченком та Юрієм Криворотом, де останній цього разу був сильніше 3-1. Дуже рівно провела турнір Ольга Смоліна. Боролася в кожній партії та демонструвала дуже добрі теоретичні знання.

За підсумками змагань призові місця розподілилися:

1 місце – Криворот Юрій (16 очок)

2 місце – Марченко Олексій (16 очок)

3 місце – Смоліна Ольга (13 очок).

Всі призери були нагороджені грошовими призами від Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Далі слідував турнір з шахів. Ігри проходили в три кола з контролем часу 3′ + 2′′ кожному учаснику до кінця партії. З перших турів лідерство захопив Олексій Панфілов, який після першого та другого кола йшов на першому місці, випереджаючи тріо переслідувачів Мойсеєнко, Георгієв, Шабанов на 1,5 очки.

На початку третього кола несподівано програв дві партії з двох Олексій Панфілов, що дало шанс Владу Мойсеєнко обійти свого тренера на 0,5. Все вирішувалось в останній партії між ними, де Олексію Панфілову потрібна була тільки перемога. В запеклій боротьбі до останньої секунди була зафіксована нічия. Влад Мойсеєнко показав дуже високу фізичну витривалість та вагомі теоретичні знання, набрав 4,5 очки з 5 можливих в третьому колі та заслужено здобув перше місце в турнірі.

За підсумками змагань призові місця розподілилися:

1 місце – Мойсеєнко Владислав (11)

2 місце – Панфілов Олексій (10,5)

3 місце – Георгієв Микола (8).

Суддя змагань: О.В. Марченко. Всі призери турніру також нагороджені грошовими призами від «Спорт для всіх».
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік