Бліц-турніри з шашок та шахів до Дня Перемоги у Білгороді-Дністровському


11.05.2021 09:54 113

Традиційно щорічно у Білгороді-Дністровському з нагоди відзначення Дня Перемоги проводяться бліц-турніри з шашок та шахів. Не став виключенням й 2021 рік. У змаганнях з шашок взяли участь 6 спортсменів. Ігри проходили в два кола з контролем часу 5′+2′′ кожному учаснику до кінця партії з жеребкуванням початкових ходів та позицій. З перших турів лідерство захопив Криворот Юрій, який так до кінця турніру й не віддав перше місце. Зіграв лиш в одному турі 2-2 з Олексієм Марченко. Останній також не програв жодному учаснику турніру, але значно менше і виграв, та в підсумку посів почесне друге місце. Дуже рівну гру показав ветеран клубу – Чернецький Віталій, який програв тільки переможцю турніру.

За підсумками змагань призові місця розподілилися:

1 місце – Криворот Юрій( 17 очок);

2 місце – Марченко Олексій (14 очок);

3 місце – Чернецький Віталій (13 очок).

Всі призери нагороджені грамотами, медалями та грошовими призами від КУ БДЦФЗН «Спорт для всіх».

В шаховому турнірі взяли участь також 6 найсильніших спортсменів міста. Ігри проходили в три кола з контролем часу 3′ + 2′′ кожному учаснику до кінця партії. З першого туру лідерство захопив Олексій Панфілов, який після першого кола йшов на першому місці, випереджаючи тріо переслідувачів Вздвижков, Фаутов, Шабанов на 1 очко.

Але з другого кола Дмитро Вздвижков, який програв на початку турніру дві партії, захопив лідерство, жодного разу не програв в 10 партіях другого та третього кола, та достроково здобув перше місце. Добру гру показав Фаутов Григорій, який в підсумку посів 4 місце

За підсумками змагань призові місця розподілилися:

1 місце – Вздвижков Дмитро (12,5 очок);

2 місце – Панфілов Олексій (9 очок);

3 місце – Шабанов Володимир (8,5 очок).

Всі призери нагороджені грамотами, медалями та грошовими призами від КУ БДЦФЗН «Спорт для всіх».
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік