Зустріч пенсійників з медичними працівниками Комунальної установи «Обласна психіатрична лікарня №4»

02-08-2017 14:15 178
категорія: Публікації пенсійного фонду


02 серпня 2017 року начальник відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Білгород-Дністровського об’єднаного управління Пенсійного фонду Руденко Олена, провела День Пенсійного фонду для медичних працівників Комунальної установи «Обласна психіатрична лікарня №4» на тему «Пенсійна реформа. Законодавчі ініціативи».

Під час зустрічі представник Пенсійного фонду розповіла про основні аспекти законопроекту “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо підвищення пенсій” (№6614), що запропонований Урядом від 22 червня 2017 року. Особливу увагу у виступі приділила перспективам щодо осучаснення пенсій та відновлення соціальної справедливості у виплаті пенсій. Зупинилася на причинах необхідності проведення реформи.

Присутніх цікавили питання щодо прав на призначення дострокової пенсії за віком медичним працівникам за списком №2, правильність обчислення страхового стажу та перспективи осучаснення пенсій тих, кому вже вони призначені та продовжують працювати.

По завершенню заходу, працівники установи подякували за проведену зустріч та надану інформацію та отримали на особистому прийомі відповіді на хвилюючі питання.

Довідково: в Комунальній установі «Обласна психіатрична лікарня № 4» працює 298 працівників, з яких 98 осіб є пенсіонерами.

Крижанівська О.М. – перший заступник начальника

Білгород - Дністровського об'єднаного управління

Пенсійного фонду України Одеської області
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44