Засідання спостережної комісії Білгород-Дністровської міської ради

30-07-2019 11:04 73
категорія: Пробація


Відповідно до Закону України «Про пробацію» пенітенціарна пробація – це допомога особі, яка готується до звільнення з місць позбавлення волі у трудовому та побутовому влаштуванні за обраним нею місцем проживання, влаштування до закладів охорони здоров’я та сприяння в адаптації до життя у суспільстві.

Момент звільнення засудженого має досить важливе значення для нього, оскільки він стикається з рядом проблем, які самотужки вирішити не просто. Саме тому, на допомогу приходить служба пробації, прямий обов’язок якої є допомога особі, що звільняється від відбування покарання у виді обмеження волі чи позбавлення волі на певний строк. 

Так, 30 липня 2019 року заступник начальника Білгород-Дністровського відділу пробації Володимир Журавель прийняв участь у засіданні спостережної комісії Білгород-Дністровської міської ради, на якій розглядались питання, щодо здійснення соціального супроводу та патронажу осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк та готуються до звільнення. Також розглядалось питання відносно гр. Р., який готується до звільнення, щодо можливості його проживання на території міста Білгород-Дністровський.

Тетяна Товстига

Білгород-Дністровський МР відділ

філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23