Засідання міської комісії з питань дотримання законодавства про працю щодо легалізації зайнятості населення

28-12-2018 13:46 121
категорія: Соцзахист


28 грудня 2018 року під головуванням заступника Білгород-Дністровського міського голови Сергія Чернокульського відбулося чергове засідання міської комісії з питань дотримання законодавства про працю щодо легалізації зайнятості населення та забезпечення виплати заробітної плати.

На порядку денному розглядалися питання щодо виплати середньої заробітної плати на окремих підприємствах міста в розмірі менше мінімальної заробітної плати та про стан заборгованості зі сплати страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування перед Білгород-Дністровським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України.

Слід зазначити, що надходження частки єдиного соціального внеску, який є основним джерелом фінансування пенсій, сплачено платниками не в повному обсязі, і, як наслідок, унеможливлює процес своєчасної виплати пенсійного забезпечення громадян.

Виконання завдання щодо необхідного надходження ЄСВ можливо лише за умови повного погашення платниками заборгованості.

За результатами роботи прийнято рішення запросити на наступне засідання комісії представників Білгород-Дністровського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Одеській області для заслуховування стану стягнення заборгованості зі сплати страхових внесків.

В той же час вирішили звернутись до Державної інспекції праці з проханням здійснити перевірку підприємств та суб’єктів підприємницької діяльності міста щодо дотримання ними вимог діючого трудового законодавства, зокрема, виплати заробітної плати та належного оформлення трудових відносин.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23