Засідання комісії з питань захисту прав дитини

26-06-2019 08:58 180
категорія: Новини міста


25.06.2019 року під головуванням першого заступника міського голови Кесарчука В.В. відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Основним питанням порядку денного засідання було питання про проведення міської цільової профілактичної операції «Літо-2019», яка проводиться на підставі наказу служби у справах дітей Одеської обласної державної адміністрації та розпорядження міського голови.

Начальник служби у справах дітей Рахнянська С.А. інформувала, що на виконання розпорядження міського голови було проведено два виїзних рейди сумісно з фахівцями МЦСССДМ, представниками ЮП СП ВП ГУНП України в Одеській області, в ході яких обстежено 17 сімей, складено три протоколи про притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 184 КУпАП.

Також членів комісії ознайомлено з інформацією Головного управління Національної поліції в Одеській області про зареєстровані факти по містам та районам Одеської області бродяжництва дітей, факти залишення батьками дітей. Інформовано про кількість зареєстрованих нещасних випадків з дітьми від початку 2019 року, вказано причини нещасних випадків, акцентовано увагу на випадки, що призвели до смерті дитини.

На засіданні комісії розглянуті два питання захисту житлових і майнових прав дітей, питання визначення місця проживання дітей та інші питання, що стосуються захисту прав та законних інтересів дітей.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44