Запроваджуємо Концепцію «Нова українська школа»

15-04-2019 12:24 136
категорія: Новини освіти


15 квітня 2019 року на базі ЗОШ №11 директором школи Шмельковою О.О. та завідувачем міського методичного кабінету управління освіти, см’ї, молоді та спорту Білгород-Дністровської міської ради Веріс Д.В. відкрито І (очну) сесію з підготовки вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2020/21 та 2021/22 навчальних роках, щодо реалізації завдань нового Державного стандарту початкової освіти відповідно до основних напрямів державної політики у галузі освіти.

Учасниками сесії стали 60 вчителів закладів загальної середньої освіти м. Білгорода-Дністровського та Маразліївської ОТГ.

Першу (очну) сесію провели тренери НУШ: Лариса Мізюк - вчитель початкових класів ЗОШ №11, методист ММК управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Білгород-Дністровської міської ради, Наталія Мальована - вчитель початкових класів ЗОШ №11.

Учасникам сесії представлено Концепцію Нової української школи, виклики, що стоять перед початковою школою, та чинники якісної початкової освіти. Обговорено головні компоненти Нової української школи: дитиноцентризм, компетентнісний підхід, інтегрований, діяльнісний.

Наприкінці сесії освітяни визначили орієнтири для планування подальшої методичної і педагогічної діяльності.

Нова українська школа - це ключова реформа Міністерства освіти і науки.

Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44