Захід для підопічних ТОУТОГ в Білгород-Дністровському територіальному центрі

05-02-2018 09:07 177
категорія: Соцзахист


Ми всі люди різні, у кожного фізичні або ментальні вади, але ми повинні жити поважаючи і допомагаючи одне одному. Вже не вперше КУ «Білгород-Дністровський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» запрошує фахівців різних галузей на зустрічі до своїх підопічних. 2 лютого 2018 року у гостинній залі міського територіального центру для підопічних ТОУТОГ було організовано зустріч з представниками МРВ ГУ ДСНС України та з фахівцями АТ «Укрсиббанк».

Провідний інспектор Ясницький Олександр та провідний фахівець Дідіченко Оксана розповіли про основні причини виникнення пожеж та про профілактику пожежної безпеки. Персональний фінансовий консультант АТ «УкрСиббанк» Гідірім Євгенія надала роз’яснювальну інформацію про отримання кредиту на оплату за опалювання житла та оформлення пенсійних банківських карток .

За допомогою сурдоперекладача присутні мали змогу зрозуміти всю інформацію та поспілкуватися з фахівцями і отримати відповіді у повному обсязі на хвилюючі їх питання.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44