Захід до дня Святого Миколая


18.12.2020 11:25 100

Напередодні дня Святого Миколая 18 грудня 2020 року для неповнолітньої, яка перебуває на обліку в Білгород-Дністровському міськрайонному відділі філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області було проведено майстер-клас по виготовленню новорічних іграшок в стилі hand-made.

Даний захід мав декілька цілей. По-перше, це частина психосоціальної роботи яка має психотерапевтичний ефект, оскільки арт-терапія сприяє зняттю проявів агресії, відчуження та забезпечує можливість виходу творчої енергії, врівноважує психоемоційний стан. По –друге, виготовлені самостійно новорічні прикраси - це речі, в які вкладено людську працю, любов їх творців.

Такі ялинкові іграшки чудово створюють теплу і затишну атмосферу на улюблені новорічні свята. Заняття пройшло весело та креативно. В результаті були створенні прикраси для себе чи близьких, які дівчина зробила власноруч не витрачаючи на це додаткових коштів. Сподіваємося, що отриманні навики позитивного дозвілля допоможуть покращити й взаємини в родині, оскільки виготовлення новорічних іграшок - чудовий привід для залучення всієї родини.

Білгород-Дністровським МРВ філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік